عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست کرد به تصویب اساسنامه این فدراسیون توجه کنند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست کرد به تصویب اساسنامه این فدراسیون توجه کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، احسان اصولی صفار در گفت‌وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در ابتدا از حسن اعتماد ریاست فدراسیون به خودم سپاسگزارم و امیدوارم به لطف حضرت حق و حمایت رئیس و هیئت رئیسه فدراسیون و سایر ارکان، بتوانیم در توسعه فوتسال و کسب قهرمانی‌ها و جایگاه‌های رفیعی که در ظرفیت فوتسال کشور نهفته است، مؤثر باشیم و گام‌های خوبی برداریم.

وی ادامه داد: همچنین دست یاری خودم را به سمت همه پیشکسوتان، مربیان، مدیران باشگاه‌های فعال در عرصه فوتسال، بازیکنان و صاحب‌نظران دراز می‌کنم، چرا که به همفکری، کمک و حمایت و مشارکت در تصمیم‌گیری‌های صحیح در این حوزه نیازمندیم.

سرپرست کمیته فوتسال تصریح کرد: قطعاً مهمترین برنامه از دیدگاه بنده، توجه به تأمین امکانات برای تیم‌های ملی فوتسال و گسترش زیرساخت‌های لجستیکی است. در صورت توجه واقعی به استعدادهایی که در این رشته در سطح کشور وجود دارد، می‌توانیم بیش از پیش جایگاه خود را در جهان تثبیت کنیم.

اصولی با اشاره به اهم اقداماتی که در اولویت فوتسال کشور قرار دارد، گفت: توجه به تیم‌های پایه، تشکیل تیم امید، استعدادیابی در سراسر کشور و حمایت از برنامه‌ لیگ‌های فوتسال در هر دو بخش آقایان و بانوان، موجب پشتوانه‌سازی مناسب برای آینده فوتسال کشور می‌شود و در این صورت، بانک نیروی انسانی تکمیل خواهد شد. استعدادیابی در استان‌ها همواره دست ما را در تأمین ظرفیت مورد نیاز برای حضور پُرقدرت در رقابت‌های جهانی پُر خواهد کرد و قطعاً زمینه‌ساز کسب نتایج درخشان نیز خواهد بود.

وی افزود: برنامه‌ریزی دقیق برای جام ملت‌های آسیا باید از همین حالا آغاز شود و نقاط ضعف و قوت را در قالب یک برنامه راهبردی تدوین کنیم. با استفاده از این نقشه راه، ان‌شاءالله انتظار مردم و علاقه‌مندان از فوتسال را جامه عمل بپوشانیم. بزرگان و پیشکسوتان فوتسال را به مشارکت دعوت و درخواست می‌کنم نقطه نظرات‌شان را به ما منتقل کنند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره آخرین شرایط تصویب اساسنامه فدراسیون فوتبال بیان کرد: فدراسیون فوتبال اقدامات لازم در مورد اساسنامه را انجام داده است و اکنون در مرحله‌ای قرار داریم که نیاز است نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، عنایت ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند تا براساس مصوبه مجلس، آن چیزی که درباره اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران مشخص و توافق شده است، محقق شود. آنهم در شرایطی که تیم ملی فوتبال ما به لطف خدا، دعای خیر مردم و مدیریت خوب این دوره از سوی عزیزی خادم و هیئت رئیسه و درخشش بازیکنان نام‌آور کشورمان، در یک قدمی صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قرار گرفته است.

اصولی عنوان کرد: نتایج کسب شده در این دوره اتفاقی تاریخی است و با اقتدار کامل در آستانه صعود به جام جهانی قرار داریم. قطعاً این دستاورد موجب افتخار و شادی مردم عزیز کشورمان است. با توجه به همه این موارد، برای رقبای ما در منطقه که در تلاش برای صعود به جام جهانی هستند، گره خوردن شرایط فوتبال ملی ما قطعاً خوشایند خواهد بود. بنابراین لازم است برای تداوم این افتخارآفرینی‌ها، دوستان عزیزمان در مجلس عنایت ویژه‌ای داشته باشند تا تعلل در این موضوع، باعث ایجاد مخاطره برای فوتبال ملی نشود و در یک کار جمعی و هماهنگ توسط دولت جمهوری اسلامی، مجلس شورای اسلامی، فدراسیون فوتبال و تمام ارکان اقدامات مناسبی را در این حوزه به انجام برسانیم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.