هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت که این باشگاه و سرمربی آلومینیوم برای او از خانواده‌اش نیز مهم‌تر هستند.

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت که این باشگاه و سرمربی آلومینیوم برای او از خانواده‌اش نیز مهم‌تر هستند. اسماعیل شریفات در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برتری ۲ بر یک آلومینیوم اراک مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: بازگشت بسیار زیبایی داشتیم و خیلی چسبید. می‌دانستیم نفت تیمی جنگنده و قدرتی است و در نیمه اول غافلگیر شدیم. حریف خیلی خوب بازی کرد و از ما پیش افتاد، اما به تساوی رسیدیم و در دقیقه ۹۰ پیروز شدیم که برد بسیار شیرینی بود.

نفت مسجدسلیمان پول نداشت، به اراک نمی‌آمد وی در واکنش به اینکه نفتی‌ها دو روز حاضر به تمرین نشده بودند و باشگاه را تهدید کرده بودند که به اراک سفر نمی‌کنند، خاطرنشان کرد: آنها دو روز قبل از بازی به هتل امیرکبیر آمدند و آمادگی بیشتری نسبت به ما داشتند. اگر آنها پول نداشتند، اصلاً به اراک نمی‌آمدند.

عجله‌ای برای رسیدن به بالای جدول نداریم هافبک آلومینیوم اراک در مورد صدرنشینی این تیم در لیگ برتر تصریح کرد: ما عجله‌ای برای رسیدن به بالای جدول نداریم و مهم این است که در پایان فصل چه جایگاهی داشته باشیم. جایگاه تیم‌ها در این هفته‌ها همیشه جابه‌جا می‌شود و ما هفته به هفته پیش می‌رویم. روزهای خوبی داریم و امیدوارم این روزهای خوب ادامه داشته باشد.

جانم را به خاطر کمک به آلومینیوم می‌دهم شریفات درباره عملکرد باکیفیت خود مقابل نفت مسجدسلیمان به تسنیم گفت: گل دقیقه ۹۰ خیلی چسبید و خوشحالم که دل یک شهر را شاد کردم. دوندگی و جنگندگی ما نشان می‌دهد چه هدفی داریم و خوشحالم در آلومینیوم بازی می‌کنم. تیم ما پتانسیل بالایی دارد و همه عوامل کارخانه تلاش خود را می‌کنند که همه این‌ها باعث پیشرفت آلومینیوم شده است. باشگاه آلومینیوم به تعهدات خود نسبت به بازیکنان عمل کرده است و همانطور که به من کمک کرد، جانم را به خاطر کمک به این تیم می‌دهم.

در مسجدسلیمان در خوابگاهی زندگی می‌کردم که هنگام بارندگی، اتاق پُر از آب می‌شد وی راجع به اعتراض اعضای تیم نفت مسجدسلیمان به اعلام پنالتی به سود آلومینیوم و حمله هواداران نفت به خودش در فضای مجازی بیان کرد: خطا که کاملاً درست بود و پای من روی خط محوطه جریمه قرار داشت، اما نمی‌توانم تشخیص بدهم پنالتی بود یا خیر. فضای مجازی و سایر تیم‌ها برای من مهم نیستند. سالی که در نفت مسجدسلیمان بازی کردم، در خوابگاهی بودم که هیچ چیز نداشت و زمانی که باران می‌بارید، اتاقم پُر از آب می‌شد.

مدیون آلومینیوم و خطیبی هستم و آنها از خانواده‌ام برایم مهم‌تر هستند هافبک آلومینیوم اراک با تمجید از شرایط خود در این باشگاه عنوان کرد: امسال به روزهای اوج خودم برگشته‌ام و زوج خیلی خوبی با فخرالدینی در سمت راست تشکیل داده‌ایم. استقلال، فولاد و ذوب‌آهن تیم‌های بزرگی هستند که باعث پیشرفتم شدند. همچنین مربیان زیادی چون مظلومی، فرکی و قلعه‌نویی داشته‌ام، اما این آلومینیوم و رسول خطیبی بودند که دستم را گرفتند و مدیون آنها هستم. خطیبی از خانواده من هم برایم مهم‌تر است و اگر به استقلال، فولاد یا نفت مسجدسلیمان هم گل بزنم، خوشحالی می‌کنم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.