تیم فوتبال امید کشورمان در دیدار مقابل تاجیکستان در مسابقات انتخابی قهرمانی زیر ۲۳ آسیا به پیروزی رسید و به‌عنوان صدرنشین گروهش به این رقابت‌ها صعود کرد.

تیم فوتبال امید کشورمان در دیدار مقابل تاجیکستان در مسابقات انتخابی قهرمانی زیر ۲۳ آسیا به پیروزی رسید و به‌عنوان صدرنشین گروهش به این رقابت‌ها صعود کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال امید کشورمان در آخرین دیدار خود در مسابقات انتخابی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه مرکزی دوشنبه به مصاف تاجیکستان رفت و در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید.

یاسین سلمانی در دقایق ۱۳، ۱۹ و ۴۴ هر سه گل شاگردان مهدوی‌کیا را در این بازی به ثمر رساند. گل‌های تاجیکستان نیز در دقایق ۱۰ و ۲۲ (پنالتی) وارد دروازه ایران شدند. آریا برزگر هم در دقیقه ۸۶ این مسابقه با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد.

تیم فوتبال زیر ۲۳ سال کشورمان با صدرنشینی در گروه B به‌عنوان تیم نخست این گروه به مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا ۲۰۲۲ صعود کرد که از اول تا ۱۹ ژوئن (۱۱ تا ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۱) به میزبانی ازبکستان برگزار می‌شود.

تیم فوتبال امید کشورمان در این دیدار با ترکیب رضا کاخ‌ساز، یونس اکبرپور، میلاد کر، سامان فلاح، مهدی هاشمی‌نژاد، محمد خدابنده‌لو، یاسین سلمانی، حسین نخودکار، مهدی لموچی، امیرعلی صادقی و سبحان خاقانی به میدان رفت. در نیمه دوم آریا برزگر، امین حزباوی، امید حامدی‌فر و محمد سلطانی‌مهر برای تیم مهدوی‌کیا به میدان رفتند.

شاگردان مهدی مهدوی‌کیا در دو دیدار قبلی خود مقابل نپال و لبنان به پیروزی رسیده بودند تا با ۹ امتیاز صعودی مقتدرانه را به مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا تجربه کنند.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )