گروه استان‌ها – سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: صنعت نفت یک تیم بسیار خوب و منسجم است و ما هم تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته‌ایم تا با حداکثر امتیاز از زمین خارج شویم.

گروه استان‌ها – سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: صنعت نفت یک تیم بسیار خوب و منسجم است و ما هم تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته‌ایم تا با حداکثر امتیاز از زمین خارج شویم. به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، فیروز کریمی در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل صنعت نفت آبادان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشورمان اظهار داشت: با توجه به مسائلی که در هفته اول گذشت و نتایجی که دو تیم تراکتور و صنعت نفت آبادان در بازی اول خود کسب کردند، مسابقه امروز به شدت حائز اهمیت شد.

وی افزود: اطمینان داریم که یک مسابقه صددرصد درگیرانه و کاملاً فیزیکی را در پیش رو داریم. تمهیداتی را در نظر گرفته‌ایم تا بتوانیم با دست پر از میدان خارج شویم. گرچه می‌دانیم تیم صنعت نفت یک تیم بسیار خوب و منسجم است. اما ما هم تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته‌ایم تا با حداکثر امتیاز از زمین خارج شویم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص رفع مشکل نقل و انتقالاتی این تیم خاطرنشان کرد: از بدشانسی ما بلافاصله بعد از بازی با گل‌گهر پنجره نقل و انتقالات ما باز شد. هرچند تلاش زیادی انجام‌شده بود تا پنجره نقل و انتقالاتی قبل از بازی با گل‌گهر باز شود اما به هر دلیلی این‌طور نشد.

کریمی ادامه داد: به‌ هر حال پنجره باز شده و بچه‌ها آمادگی دارند که در مسابقات شرکت کنند و کارت مخصوص بازی بازیکنان هم اخذ شده و امروز از آن‌ها استفاده می‌کنیم.

وی در خصوص وضعیت مصدومان و محرومان تیمش برای دیدار امروز گفت: محروم نداریم اما بازیکن مصدوم داریم. محمدی و واسعی مصدومان تیم هستند. تلاش کادر پزشکی ما این است که واسعی را برساند و حتی اگر شده برای دقایقی از وجود این بازیکن استفاده کنیم چرا که او بازیکن تأثیرگذاری است. غیر از این بازیکنان، مصدوم دیگری نداریم و بقیه بازیکنان در اختیار تیم هستند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در رابطه با شناختش از صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: به نظر من صنعت نفت تیم خوبی است و می‌توانست در هفته اول هم بازنده نباشد. دقایقی از بازی را هم می‌توانست موفق باشد. صنعت نفت تیم قابل‌احترامی است. همیشه فوتبال خوبی بازی می‌کند که مبتنی بر تکنیک‌های فردی و مهارت‌های جمعی است.

کریمی در پایان گفت: صنعت نفت همیشه تیم خطرناکی است. ما شناخت داریم و روی تاکتیک‌های این تیم کار کرده‌ایم. نقاط مثبت این تیم را می‌شناسیم و سعی می‌کنیم آن‌ها را پوشش بدهیم. صنعت نفت هم مثل همه تیم‌ها نقاط منفی هم دارد که شناسایی‌شده و امیدواریم که بتوانیم از نقاط ضعف این تیم استفاده کنیم.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.