کارشناس فوتبال گفت: هفته اول رقابتهای لیگ برتر در حالی برگزار شد که به اعتقاد من کیفیت آن چندان مطلوب نبود.

رحمان رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سرانجام شاهد برگزاری هفته اول از رقابتهای لیگ بیست و یکم بودیم و در یک نگاه اجمالی باید گفت این مسابقات به لحاظ کیفی چندان مطلوب نبود و چنگی به دل نزد. در حالی که انتظار می‌رفت در مجموع بازی‌های با کیفیت تری در این هفته شاهد باشیم.

کارشناس فوتبال بیان داشت: به جز ۴ تیم گل گهر، سپاهان، استقلال و پرسپولیس که البته این تیم‌ها هم تنها دقایقی فوتبال با کیفیت ارائه دادند، در سایر بازی‌ها فوتبال خوبی ندیدیم.

وی افزود: برای آنکه مدعی معرفی کنیم خیلی زود است، اما به احتمال زیاد همین ۴ تیم اصلی ترین مدعیان برای حضور در بالای جدول خواهند بود. حداقل اینکه این ۴ تیم شرایط لازم را برای این منظور دارند و اگر از ظرفیت‌های خود استفاده کنند می‌توانند مدعیان لیگ بیست و یکم باشند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص دیدار این تیم مقابل فولاد خوزستان گفت: سرخ پوشان در نیمه نخست کار خاصی نکردند و خیلی کمتر از انتظار بودند، اما در نیمه دوم فوتبال کاملاً متفاوتی ارائه دادند و شایسته این پیروزی بودند. البته پرسپولیس که باز هم می‌تواند یک مدعی جدی برای قهرمانی باشد، منوط به اینکه با جذب دو سه بازیکن دست به تقویت بزند.

رضایی در ادامه تصریح کرد: سپاهان هم در همین هفته اول نشان داد تیمی با سازمان است که آنها ادامه فصل خوب گذشته شان را در فصل جدید دنبال می‌کنند و قطعاً یکی از مدعیان اصلی لیگ هستند.

مربی فوتبال خاطرنشان ساخت: شاید شگفت‌انگیز ترین نتیجه در هفته اول لیگ را گل گهر گرفت که توانست تیم خوب تراکتور را غافلگیر کرده و در حالی که حتی سرمربی‌اش محروم بود، پیروزی با ارزش و پر گلی را مقابل تبریزی‌ها به دست آورد.

کارشناس فوتبال در خصوص تیم استقلال بیان داشت: آبی پوشان هم انگیزه‌های زیادی دارند و با تغییرات گسترده‌ای که انجام داده‌اند نشان دادند می‌توانند یک مدعی جدی در این فصل باشند.

ملی پوش سابق فوتبال کشورمان تصریح کرد: باید برای آنکه این لیگ کاملاً جا بیفتد و تیم‌ها بتوانند خود واقعی شان را نشان دهند، باید قدری تحمل کرد و اجازه دهیم هفته‌های نخست سپری شود.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.