مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن چند سال قبل می‌توانست به کهکشانی‌ها ملحق شود اما باشگاه اسپانیایی در نهایت قید خرید او را زد.

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن چند سال قبل می‌توانست به کهکشانی‌ها ملحق شود اما باشگاه اسپانیایی در نهایت قید خرید او را زد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، باشگاه رئال مادرید مدت‌هاست که در جستجوی یک شماره ۹ قابل اعتماد و امتحان‌ پس‌داده برای کریم بنزما می‌گردد تا نه تنها در زمان خانه‌نشینی او به دلیل مصدومیت در ترکیب قرار بگیرد، بلکه پس از بازنشسته شدن مهاجم فرانسه فرمانده خط حمله کهکشانی‌ها باشد.

در این مدت نام‌های زیادی در فهرست فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید و همکارانش قرار گرفت که در نهایت به سانتیاگو برنابئو هم رسیدند (لوکا یوویچ و وینیسیوس) و خیلی‌های دیگر هم بودند که به دلایلی انتقالش‌شان به تیم سفیدپوش پایتخت اسپانیا محقق نشد. مائورو ایکاردی هم یکی از همان بازیکنان بود.

پس از جدایی کریستیانو رونالدو برای پیوستن به یوونتوس در سال ۲۰۱۸ شمار گل‌های رئال مادرید به طرز محسوسی کاهش یافت و همین مسئله سبب شد که باشگاه در صدد خرید یک مهاجم جدید برآید که در نهایت ماریانو لوپس و یوویچ را خرید اما قبل از این دو بازیکن، نام ایکاردی هم در فهرست مدیران باشگاه قرار گرفت درست مانند ادینسیون کاوانی که او هم در نهایت راهی مادرید نشد.

دلیل نرفتن ایکاردی به رئال مادرید اما با دلیل ملحق نشدن کاوانی به این تیم فرق داشت، چرا که برخلاف مهاجم اروگوئه‌ای وقت تیم پاری‌سن‌ژرمن، مهاجم فعلی این تیم به خواست خود رئالی‌ها از فهرست‌شان خط خورد. در آن زمان حواشی زندگی شخصی ایکاردی و درگیری‌هاش با بازیکنان اینتر به خاطر یکسری اظهارات جنجالی همسرش درباره هم‌تیمی‌های او اوج گرفته بود و رئال مادرید هم از بیم انتقال همان جو متشنج به برنابئو پس از جذب ایکاردی، قید مهاجم سابق سامپدوریا را زد و این در حالی بود که او در همان مقطع بهترین آمار گلزنی‌اش برای اینتر را هم به ثبت می‌رساند.

در آن زمان یک منبع داخلی باشگاه رئال مادرید که اسمش فاش نشد گفت: ما نمی‌‌توانیم ایکاردی را به خدمت بگیریم و این هم تقصیر خودش نیست.

مشکلات ایکاردی با اینتری‌ها زمانی اوج گرفت که همسر و مدیربرنامه‌اش واندا نارا در یک برنامه تلویزیونی علناً از هم‌تیمی‌های او انتقاد کرد و آنها را مسبب افت مقطعی شمار گل‌های همسرش دانست و همین موضوع هم باعث ایجاد تنش در رختکن نراتزوری شد. همین حواشی و پیش‌بینی باشگاه رئال مادرید از احتمال افزایش آنها در آینده، ایکاردی را از فرصت بازی در پرافتخارترین تیم باشگاهی جهان محروم کرد و حالا این باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است که مجبور شده با جنجال‌های اخیراً شکل گرفته درباره زندگی شخصی ایکاردی دست و پنجه نرم کند. ایکاردی که اخیراً به خیانت به همسرش متهم شده است برای برقراری صلح با او در بحبوحه تمرینات تیم برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا دو روز مرخصی گرفت تا به میلان برود. با این حال مشخص نیست که حواشی زندگی شخصی او به همین جا ختم شود.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.