مدافع میانی تیم فوتبال یوونتوس معتقد است که جدایی کریستیانو رونالدوسبب شده است که بانوی پیر بیش از سه فصل گذشته به کار گروهی رو بیاورد.

مدافع میانی تیم فوتبال یوونتوس معتقد است که جدایی کریستیانو رونالدوسبب شده است که بانوی پیر بیش از سه فصل گذشته به کار گروهی رو بیاورد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، لئوناردو بونوچی مدافع میانی تیم فوتبال یوونتوس و یارانش شب گذشته (چهارشنبه) چهارمین برد یک بر صفر متوالی خود را در تمام رقابت‌ها کسب کردند. این بار پیروزی حداقلی آنها در خانه زنیت سن‌پترزبورگ روسیه و در سومین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ثبت و باعث شد که بانوی پیر با ۹ امتیاز از سه بازی صدرنشین گروه H بماند. این پیروزی و سه برد یک گله قبلی یووه در حالی در کارنامه این تیم به ثبت رسید که راه راه پوشان تورین پس از جدایی کریستیانو رونالدو در ابتدای فصل دچار افت محسوسی شده بودند و فاصله زیادی با مدعیان بالای جدول پیدا کردند.

لئوناردو بونوچی که در پایان بازی جایزه بهترین بازیکن میدان را کسب کرد، به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: بازی سختی بود به خصوص که بازیکنان زنیت بلافاصله پس از لو دادن توپ در خط دفاعی تجمع می‌کردند. این جایزه هم جایزه مهمی است اما چیزی که باعث شد ما این بازی را ببریم کار گروهی بود. طی چند روز گذشته ما در تیم بارها تأکید کردیم که باید یاد بگیریم چطور فشار بازی‌ها را تحمل کنیم و در کنار هم راه رسیدن به پیروزی را پیدا کنیم.

بونوچی افزود: بعد از شروع سختی که در ابتدای فصل داشتیم هر پیروزی ارزشمند است. حالا یک بازی بزرگ دیگر در روز یکشنبه (دربی ایتالیا مقابل اینتر) پیش رو داریم و ما باید به همین روند ادامه دهیم چون برد یک بر صفر هم مهم است.

مدافع ملی‌پوش بانوی پیر در پاسخ به این سؤال که آیا یووه نسبت به سه فصل گذشته اکنون نسبت به زمان حضور کریستیانو رونالدو کار گروهی بهتری دارد، تأکید کرد: دقیقاً همینطور است و ما هم قبلاً این را گفته بودیم. در این چند سال اخیر کیفیت بازی گروهی یوونتوس از بین رفته بود. در این سال‌های اخیر ما در کنار یک قهرمان بزرگ بازی می‌کردیم و همه منتظر بودیم او کاری انجام دهد و شاید به همین دلیل دیگر مانند قبل آمادگی تحت فشار قرار دادن خود و فداکاری برای تیم را نداشتیم چون فکر می‌کردیم او همه چیز را درست می‌کند. مربی تیم (آلگری) اما به خوبی توانسته روحیه و آن تواضع قبل را به تیم برگرداند و حالا ما دوباره داریم در کنار هم برای کسب نتیجه تلاش می‌کنیم.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.