سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت که مدیران باشگاه پرسپولیس، بعدازظهر روز سه‌شنبه درخواست خود را برای سفر به عربستان ارائه کردند.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت که مدیران باشگاه پرسپولیس، بعدازظهر روز سه‌شنبه درخواست خود را برای سفر به عربستان ارائه کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسن کامرانی‌فر در پاسخ به این پرسش که آیا فدراسیون فوتبال مقصر تأخیر یک روزه سفر اعضای تیم پرسپولیس به عربستان بود یا مدیران این باشگاه، اظهار داشت: فدراسیون در همه اتفاقات فوتبال نقشی پُررنگ دارد و امور بین‌الملل باشگاه‌ها، از فدراسیون دنبال می‌شود. فدراسیون فوتبال خودش را موظف می‌داند که برای باشگاه‌ها تلاش کند و از شرکت‌های هواپیمایی تشکر می‌کنم که حامی فوتبال و باشگاه‌ها هستند.

وی که با برنامه «فوتبال برتر» صحبت می‌کرد، در ادامه گفت: فدراسیون و باشگاه پرسپولیس برای حل مشکلات تلاش کردند و نمی‌خواهیم بررسی کنیم کدام عامل مقصر بوده است. با اتفاقی که برای پرسپولیس افتاده، صلاح نمی‌دانم تقصیرات را گردن کسی بیندازم. وقتی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا به مرحله بعدی صعود می‌کنند، بازیکنان آنها عوض می‌شوند. باشگاه‌های شرق آسیا اما با همان تیم در مرحله حذفی حاضر می‌شوند و در کوران مسابقات هستند.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در مورد مقصر اصلی این اتفاق تصریح کرد: پس از درخواست باشگاه پرسپولیس، بلافاصله کارها را انجام دادیم و به دنبال مقصر نباشید. صدور مجوز پرواز زمان برد و خودم با دبیرکل فدراسیون فوتبال عربستان صحبت کردم. تلاش کردیم مشکل برطرف و زمان پرواز کوتاه‌تر شود. باشگاه پرسپولیس پس از عدم صدور مجوز پرواز شرکت هواپیمایی موردنظرش، درخواست دوم را داد که مشکل حل شد. بهتر بود بازیکنان پرسپولیس به جای رفتن به فرودگاه، تمرین می‌کردند.

«مسئولان باشگاه پرسپولیس سه‌شنبه بعدازظهر درخواست پرواز را ارائه کردند.»، کامرانی‌فر ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: باید برنامه‌ریزی کنیم و شرایط را به سمتی ببریم که تیم‌های ایرانی، با بهترین شرایط در رقابت‌های آسیایی شرکت کنند. برای فدراسیون فوتبال مهم است که تیم‌های باشگاهی کشورمان در بهترین رده‌های مسابقات باشند. کارهایی را در همین راستا شروع کردیم و تیم‌ها باید با آمادگی در رقابت‌ها شرکت کنند.

وی با بیان اینکه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تمام تلاش خود را برای حل مشکلات کرد، یادآور شد: شاید یکی دو نفر از مدیران باشگاه باید در زمینه اطلاعات مربوط به زمان صدور مجوز پرواز، به مدیریت باشگاه پرسپولیس کمک می‌کردند.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.