کمیته راهبری، نظارت و حَکَمیت وزارت ورزش و جوانان حکم فسخ قرارداد باشگاه استقلال با کارگزار فصل گذشته این باشگاه را ابلاغ کرد.

کمیته راهبری، نظارت و حَکَمیت وزارت ورزش و جوانان حکم فسخ قرارداد باشگاه استقلال با کارگزار فصل گذشته این باشگاه را ابلاغ کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با سایت این باشگاه درباره فسخ قرارداد با کارگزار فصل گذشته، اظهار داشت: در ابتدای هفته گذشته درخواست فسخ یکطرفه را به دلیل عدم انجام تعهدات توسط شرکت های‌وب به کمیته راهبری، نظارت و حَکَمیت وزارت ورزش و جوانان ارائه کردیم که کمیته محترم به طرفین ابلاغ کرد و چهارشنبه هفته گذشته ساعت ۱۷:۳۰ برای استماع اظهارات و بررسی اسناد تعیین شد. شرکت مذکور اما از ارسال اسناد خودداری کرد و در ساعت ۱۷:۲۳ (هفت دقیقه قبل از شروع جلسه) طی یک نمابر به وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که مدیرعامل شرکت های‌وب در مسافرت خارج از کشور است و قادر به شرکت در جلسه نیست.

وی افزود: کمیته مذکور مجدداً برای روز شنبه ۲۴ مهر ساعت ۱۰ صبح تعیین وقت کرد که این بار هر دو طرف شرکت کردند. در جلسه‌ای که بیش از دو ساعت طول کشید، طرفین مطالب خود را مطرح کردند که متأسفانه منجر به تفاهم نشد و قرار بر صدور گواهی و حکم کمیته راهبری، نظارت و حَکَمیت وزارت ورزش و جوانان شد که ۴۸ ساعت بعد، یعنی امروز (دوشنبه) گواهی حکم مبنی بر تأیید نظر شرکت فرهنگی ورزشی استقلال ایران درباره عدم ایفای تعهدات قراردادی توسط شرکت داده گستر عصر نوین که مجوز فسخ یکطرفه است، به نشانی باشگاه ابلاغ شد. از این رو بدواً و همین امروز فسخ قرارداد از ناحیه استقلال به های‌وب اعلام و متعاقباً نسبت به انعقاد قرارداد با کارگزار جدید اقدام خواهد شد.

معاون حقوقی باشگاه استقلال خاطر نشان کرد: فسخ یکطرفه قرارداد به معنای عدول، گذشت یا انصراف شرکت فرهنگی ورزشی استقلال ایران از مطالبه تتمه قدر السهم خود از قرارداد همکاری سابق فی‌مابین نبوده و استقلال حق مراجعه به مراجع صالحه قضایی جهت مطالبه تتمه قدر السهم را برای خود محفوظ می‌داند.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )