در صورتی که باشگاه بایرن مونیخ بخواهد ستاره نروژی دورتموند را جذب کند، باید بودجه قابل‌توجهی را برای این کار کنار بگذارد.

در صورتی که باشگاه بایرن مونیخ بخواهد ستاره نروژی دورتموند را جذب کند، باید بودجه قابل‌توجهی را برای این کار کنار بگذارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ماه‌های اخیر بارها شایعه شده که مدیران باشگاه بایرن مونیخ وضعیت ارلینگ هالند را زیرنظر دارند و او را گزینه ایده‌آلی برای جانشینی روبرت لواندوفسکی می‌‌دانند، اما سران این باشگاه آلمانی در اظهارنظرهای مختلف احتمال تلاش برای جذب این ستاره نروژی را رده‌ کرده‌اند و امیدوار هستند که ستاره لهستانی‌شان سال‌های بیشتری در جمع باواریایی‌ها بماند.

لواندوفسکی که گفته می‌شود امسال شانس بالایی برای کسب توپ طلا دارد، تا سال ۲۰۲۳ با بایرن قرارداد دارد و شایعاتی نیز در خصوص آینده حرفه‌ای او مطرح است. او که در سال ۲۰۱۴ از بوروسیا دورتموند به بایرن پیوست، تاکنون در ۳۳۹ بازی برای این تیم به میدان رفته و ۳۰۷ گل‌زده هم به نام خودش به ثبت رسانده است.

نشریه آلمانی «بیلد» در گزارشی به این موضوع پرداخته و نوشته که اگر بایرن مونیخ بخواهد هالند ۲۱ ساله را جانشین لواندوفسکی ۳۳ ساله کند، این کار چقدر برایش آب خواهد خورد. بر این اساس بایرنی‌ها برای خرید این مهاجم نروژی که از زمان پیوستنش به دورتموند به درخشش خود ادامه داده، باید در مجموع چیزی نزدیک به ۱۵۰ میلیون یورو کنار بگذارند.

«بیلد» در گزارش خود آورده بایرن مونیخ در صورتی که موفق شود تابستان آینده هالند را برای پیوستن به جمع باواریایی‌ها متقاعد کند، ابتدا باید رقم ۷۵ میلیون یورویی فسخ قراردادش را بپردازد، سپس حقوق ۳۰ میلیون یورویی او را کنار بگذارد و چیزی هم در حدود ۳۰ میلیون تا ۴۰ میلیون یورو هم به عنوان حقوق کمیسیون به مینو رایولا مدیر برنامه‌های این بازیکن بپردازد.

هالند ۲۱ ساله که ارزش کنونی‌اش در بازار نقل‌وانتقالات ۱۳۰ میلیون یوروست و تا سال ۲۰۲۴ با دورتموند قرارداد دارد، تاکنون در ۶۷ بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار ۶۸ گل زده را هم به ثبت رسانده است. از چلسی، منچستریونایتد، پاری‌سن‌ژرمن، رئال مادرید، بارسلونا و لیورپول به عنوان دیگر مشتریان این مهاجم نروژی یاد می‌شود.

این خبر حدود ۶ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.