مدافع تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت اگر رسول خطیبی زودتر به این تیم ملحق می‌شد، بازیکنان تأثیرگذار آلومینیوم جدا نمی‌شدند.

مدافع تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت اگر رسول خطیبی زودتر به این تیم ملحق می‌شد، بازیکنان تأثیرگذار آلومینیوم جدا نمی‌شدند. پوریا آریاکیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط فعلی تیم آلومینیوم اراک در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر اظهار داشت: ما تمرینات خود را کمی دیرتر از سایر تیم‌ها آغاز کردیم، اما کادر فنی تلاش کرد تا با انجام تمرینات تاکتیکی و بازی‌های دوستانه، بتوانیم با یکدیگر هماهنگ‌تر شویم. البته برای اینکه از لحاظ هماهنگی به شرایط ایده‌آل برسیم، نیاز به زمان داریم. با این وجود فکر می‌کنم آلومینیوم وضعیت خوبی برای شروع لیگ داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا آلومینیوم اراک قوی‌تر از فصل گذشته خواهد بود یا خیر، به تسنیم گفت: تیم خوبی داریم، اما باید منتظر شروع بازی‌ها باشیم. با درخواست خطیبی، چند بازیکن جدید و خوب به تیم اضافه شده‌اند و فکر می‌کنم اگر او زودتر به آلومینیوم می‌آمد، بازیکنان تأثیرگذار فصل گذشته را هم از دست نمی‌دادیم. تلاش می‌کنیم نتایج خوبی در فصل آینده بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم.

هافبک آلومینیوم اراک در مورد تمدید قراردادش با این باشگاه تصریح کرد: من چند پیشنهاد داشتم که این پیشنهادها باب میلم نبود و نمی‌خواستم در شرایطی برابر، به تیم دیگری برویم. من دو سال اینجا فوتبال بازی کردم و احساس آرامش دارم. به همین دلیل تصمیم گرفتم در آلومینیوم بمانم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.