هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با ثبت یک پیروزی دیگر در کارنامه تیم‌های بتیس، سوسیه‌داد و رایو وایکانو به پایان خود نزدیک شد.

هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با ثبت یک پیروزی دیگر در کارنامه تیم‌های بتیس، سوسیه‌داد و رایو وایکانو به پایان خود نزدیک شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در شب ماقبل پایانی هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا موسوم به لالیگا، یکشنبه شب سه بازی برگزار شد که در مهمترین آنها رئال بتیس در ورزشگاه بنیتو ویامارین میهمانش ختافه را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد و سومین بردش را کسب کرد. ویلیان ژوزه هر دو گل این بازی را در دقایق ۱۴ و ۵۵ برای بتیس به ثمر رساند.

اما پیش از این بازی هم رئال سوسیه‌داد در ورزشگاه آنوئتا پذیرای الچه بود و میهمانش را با تک گل دقیقه ۸۱ میکل اویارسابال از پیش رو برداشت. آبی‌وسفیدپوشان باسک با این نتیجه پنجمین برد خود را کسب کردند و حالا تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به رئال مادرید صدرنشین، در رده دوم جدول قرار دارند.

و اما در دیگر بازی هم تیم فوتبال رایو وایکانو میهمانش کادیس را با نتیجه ۳ بر یک مغلوب کرد. آلوارو گارسیا ریورا در دقیقه ۹، رادامل فالکائو در دقیقه ۴۴ و ایسی پالاسون در دقیقه ۸۷ برای رایو وایکانو گلزنی کردند. این سومین بازی متوالی فالکائو در لالیگاست که برای رایو وایکانو گلزنی می‌کند. تنها گل کادیس را هم وارازدات هارویان در دقیقه ۲۳ به ثمر رساند.

در آخرین بازی هفته هفتم لالیگا امشب از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران تیم سلتاویگو میزبان گراناداست.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.