سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال به مشکلات مربوط به زمین تمرین این تیم اشاره کرد و گفت برای تیم بزرگ استقلال بد است که زمین خوبی برای تمرین نداشته باشد.

سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال به مشکلات مربوط به زمین تمرین این تیم اشاره کرد و گفت برای تیم بزرگ استقلال بد است که زمین خوبی برای تمرین نداشته باشد. بیژن طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره انتخابش به‌عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: از کادر فنی و باشگاه تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم به استقلال کمک کنم. بزرگان زیادی از جمله مرحوم منصور پورحیدری در جایگاه سرپرستی تیم استقلال نشسته‌اند. از من بهتر هم وجود داشت، اما قرعه به نام من افتاد. از پیشکسوتان رخصت می‌گیرم و امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای آنها باشم.

وی افزود: در اولین روز کاری به محل تمرین رفتم. متأسفانه کیفیت زمین مناسب نبود و بازیکنان ناراضی هستند. باید زمین تمرین خوبی پیدا کنیم تا بازیکنان تمرکزشان برای تمرین کردن باشد، نه مسائل دیگر. برای تیم بزرگ استقلال بد است که زمین تمرین نداشته باشد. این مشکل برای امسال نیست و سال‌هاست استقلال درگیر زمین تمرین است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: در زمان حضور ما به‌عنوان کادر فنی، استقلال مشکل زمین داشت. بازیکن باید به فکر تمرین کردن باشد نه اینکه از یک زمین به زمین دیگر منتقل شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.