باشگاه بایرن مونیخ برای به خدمت گرفتن مدافع آلمانی تیم فوتبال چلسی با دو تیم مطرح دیگر از فوتبال اروپا وارد رقابت شد.

باشگاه بایرن مونیخ برای به خدمت گرفتن مدافع آلمانی تیم فوتبال چلسی با دو تیم مطرح دیگر از فوتبال اروپا وارد رقابت شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بایرن مونیخ در صدد است خط دفاعی‌اش را برای فصل آینده تقویت کند و یکی از گزینه‌های مدنظرش برای انجام این کار هم آنتونیو رودیگر مدافع میانی آلمانی تیم فوتبال چلسی است.

بایرن مونیخ در حالی به جذب رودیگر تمایل نشان داده که این بازیکن پیش از این مورد توجه باشگاه‌هایی مانند پاری‌سن‌ژرمن و رئال مادرید هم قرار گرفته است . این باشگاه‌ها امیدوارند که مذاکرات رودیگر و باشگاه چلسی برای تمدید قرارداد به بن‌بست بخورد تا او به عنوان بازیکن آزاد از تیم آبی‌پوش لندن جدا شود.

رودیگر تنها تا پایان فصل جاری با چلسی قرارداد دارد و با عملکرد و بازی‌های خوبش در یک سال اخیر به خصوص در لیگ قهرمانان اروپا که آبی‌های لندن فاتحش شدند، نقش پررنگی ایفا کرده است. همین موضوع سبب شده است که سرمربی و هموطنش امیدوار به ماندن او در استمفوردبریج باشد. با این حال مذاکرات طرفین برای تمدید قرارداد هنوز به نتیجه نرسیده است.

با توجه به اینکه احتمال جدایی نیکلاس زوله از بایرن مونیخ در تابستان سال آینده وجود دارد، سران تیم تحت هدایت یولیان ناگلسمان بازیکن ۲۸ ساله چلسی را گزینه خوبی برای جانشینی زوله می‌دانند. قرارداد زوله نیز مانند رودیگر در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و مذاکرات او و باشگاه بایرن مونیخ برای تمدید آن به بن‌بست خورده است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.