رئیس باشگاه بارسلونا اعتراف کرد که از تصمیم سرمربی این تیم برای خودداری از پاسخ دادن به سؤالات خبرنگاران در نشست خبری قبل از بازی برابر کادیس ناراضی است.

رئیس باشگاه بارسلونا اعتراف کرد که از تصمیم سرمربی این تیم برای خودداری از پاسخ دادن به سؤالات خبرنگاران در نشست خبری قبل از بازی برابر کادیس ناراضی است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تصمیم غیرمنتظره رونالد کومان برای خواندن یک بیانیه در نشست خبری روز گذشته‌اش (چهارشنبه) پیش از بازی برابر کادیس در هفته ششم لالیگا، به مذاق خوان لاپورتا خوش نیامده است.

کومان که به خاطر نتایج ضعیف اخیر تیمش (باخت ۳ بر صفر خانگی برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان و پس از آن تساوی خانگی برابر ختافه) به شدت تحت فشار است، در نشست خبری به جای پاسخ دادن به سؤالات خبرنگاران تمام حرف‌های خود را در قالب یک بیانیه به آنها گفت.

خوان لاپورتا درباره این موضوع گفت: ما در آخرین دقایق قبل از نشست خبری مطلع شدیم که او می‌خواهد بیانیه بدهد و خب او هم مجبور است در نشست‌های خبری شرکت کند و آزاد است طوری که فکر می‌کند لازم است، حرف‌هایش را بزند. ما به تصمیم سرمربی‌مان احترام می‌گذاریم، هر چند ما و کاپیتان‌های تیم مدت کوتاهی قبل از برگزاری نشست خبری متوجه شدیم که چه تصمیمی دارد.

لاپورتا درباره وضعیت فعلی باشگاه بارسلونا هم اظهار داشت: خب، ما در مقطع دشواری هستیم و من فکر می‌کنم که باید با آرامش و امید فراوان برای کسب نتیجه مقابل کادیس به میدان برویم، چون این تنها چیزی است که اهمیت دارد و کسب نتیجه خوب تنها راهی است که می‌توان از این شرایط سخت عبور کرد. ما باید به جنگیدن و حرکت رو به جلوی خود ادامه دهیم.

لاپورتا که در مراسم یکی از کانون‌های طرفداری باشگاه بارسلونا در آندلس حضور پیدا کرده بود، با تأکید بر اینکه پس از نشست خبری کومان با او صحبت نداشته است، افزود: بیاید از ایجاد تنش جلوگیری کنیم. مهمترین چیز این است که بازی فوق‌العاده‌ای مقابل کادیس ارائه کنیم.

رئیس باشگاه بارسلونا ساعاتی بعد با لحنی جدی‌تر درباره اقدام اخیر کومان صحبت کرد و گفت: به نظر من نیازی به بیانیه دادن نبود. با جواب دادن به سؤالات هم همیشه می‌توانید نقطه نظرات‌تان را بیان کنید.

لاپورتا با پاسخ به سؤالی دیگر، ابهام‌های موجود درباره آینده لاپورتا را افزایش داد و احتمال به وقوع پیوستن شایعه برکناری مربی هلندی در صورت عدم کسب نتیجه مقابل کادیس را رد نکرد.

او عنوان کرد: آینده یک سرمربی همیشه به نتایج و عملکرد تیم او بستگی دارد. در بارسلونا فقط کسب نتیجه ملاک نیست، بلکه شیوه بازی تیم هم یک معیار محسوب می‌شود. رونالد هم این را می‌داند و مانند یک مربی حرفه‌ای رفتار خواهد کرد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.