دیدارهای هفته ششم لالیگای اسپانیا با پیروزی پرگل شاگردان کارلو آنچلوتی مقابل مایورکا و بازگشت آنها به صدر جدول دنبال شد.

دیدارهای هفته ششم لالیگای اسپانیا با پیروزی پرگل شاگردان کارلو آنچلوتی مقابل مایورکا و بازگشت آنها به صدر جدول دنبال شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین شب از هفته ششم لالیگا شب گذشته (چهارشنبه) دو دیدار انجام شد که در مهمترین بازی رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با نتیجه ۶ بر یک بر میهمان خود مایورکا غلبه کرد.

برای رئال در این مسابقه، کریم بنزما دو بار در دقایق ۲ و ۷۸، مارکو آسنسیو سه بار در دقایق ۲۴، ۲۹ و ۵۵ و ایسکو در دقیقه ۸۴ گلزنی کردند. ضمن اینکه یک گل بنزما هم در دقیقه ۴۹ توسط VAR‌ مردود اعلام شد. تنها گل مایورکا را هم لی کانگ در دقیقه ۲۵ به ثمر رساند.

رئال مادرید با این پیروزی قاطع که پنجمین پیروزی‌اش در این فصل بود، ۱۶ امتیازی شد و صدر جدول رده‌بندی لالیگا را از اتلتیکوماردید پس گرفت.

و اما در بازی دیگر، تیم ویارئال با نتیجه ۴ بر یک الچه را از پیش رو برداشت. جرمی پینو در دقیقه ۵، مانو تریگروس در دقیقه ۳۹، دانخوما در دقیقه ۶۰ و آلبرنو مورنو در دقیقه ۴+۹۰ گل‌های قهرمان فصل گذشته لیگ اروپا را به ثمر رساندند و تنها گل تیم میهمان را هم یوهان موخیکا در دقیقه ۱۹ زد. زیردریایی زرد با این نتیجه اولین پیروزی فصلش را (در پنجمین بازی خود) کسب کرد و با هفت امتیاز به رده یازدهم جدول صعود کرد.

امشب سه بازی دیگر در لالیگا برگزار می‌شود که برنامه‌ آنها به شرح زیر است:

گرانادا - رئال سوسیه‌داد، ساعت ۲۱:۰۰ اوساسونا - رئال بتیس، ساعت ۲۱:۰۰ کادیس - بارسلونا، ساعت ۲۳:۳۰

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.