ستاره برزیلی باشگاه الاهلی عربستان با فسخ رسمی قراردادش به کشور خود بازمی‌گردد.

ستاره برزیلی باشگاه الاهلی عربستان با فسخ رسمی قراردادش به کشور خود بازمی‌گردد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پائولینیو هافبک سابق باشگاه بارسلونا که در این فصل یکی از خریدهای خبرساز فوتبال عربستان و باشگاه الاهلی بود تنها ۵۸ روز در این کشور دوام آورد و با بخشیدن بخشی از مبلغ قراردادش به برزیل بازمی‌گردد.

این ستاره برزیلی بخشی از پیش پرداخت خودش را بخشیده و درباره مبلغ قرارداد خود نیز با مسئولان باشگاه الاهلی به توافق رسیده است تا با فسخ دوجانبه قرارداد به کشورش بازگردد.

پائولینیو که تنها یک میلیون ریال سعودی از باشگاه الاهلی دریافت کرد مشکلات شخصی و عدم امکان ادامه حضور در عربستان به دلایل خانوادگی را عامل جدایی خودش اعلام کرده است و به فوتبال برزیل بازخواهد گشت.

او این موضوع را ۱۰ روز پیش به باشگاه الاهلی اطلاع داده بود و این باشگاه هم روز گذشته در بیانیه خودش اعلام کرد هیچ بازیکن داخلی یا خارجی را بدون تمایل خودش حفظ نمی‌کند و با توافق دو جانبه قرارداد ستاره برزیلی فسخ شده است.

پائولینیو تنها ۵۸ روز عضو باشگاه الاهلی بوده است در حالی که پنج هفته از آغاز لیگ عربستان گذشته و هافبک سابق بارسلونا عملکردی دور از انتظار در این رقابت‌ها داشته است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.