سرمربی شیاطین سرخ از کاپیتان سابق این تیم به خاطر اظهارنظری عجیب راجع به حواشی بازی من‌یونایتد و یانگ بویز در لیگ قهرمانان اروپا انتقاد کرد.

سرمربی شیاطین سرخ از کاپیتان سابق این تیم به خاطر اظهارنظری عجیب راجع به حواشی بازی من‌یونایتد و یانگ بویز در لیگ قهرمانان اروپا انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ریو فردیناند با اظهارنظری عجیب درباره بازی اخیر تیم فوتبال منچستریونایتد در خانه یانگ بویز در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، خشم سرمربی تیم، اولگنار سولسشایر را برانگیخت.

کاپیتان سابق منچستریونایتد که به عنوان مفسر و کارشناس فوتبال فعالیت دارد، مدعی شده بود که در آن بازی که با باخت ۲ بر یک نماینده انگلیس خاتمه یافت، به جای سولسشایر، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تازه وارد شیاطین سرخ از کنار زمین بازیکنان را رهبری می‌کرد. او به BT Sport گفت: اگر من سرمربی تیم بودم به رونالدو می‌گفتم که برود و سرجایش بنشیند. من درک می‌کنم که در مورد کریستیانو مردم می‌گویند «اوه ببین او چقدر مسئولیت‌پذیر و بازیکنی پرشور است. او می‌خواهد تیمش برنده باشد و نمی‌تواند احساساتش را کنترل کند.»

سولسشایر اما معتقد است که برداشت فردیناند درباره این موضوع اشتباه است. او درباره هم‌تیمی سابقش گفت: ریو دوباره، مثل بعضی اوقات، درباره بعضی چیزها اظهارنظر می‌کند که واقعاً هیچ چیز از آنها نمی‌داند. در آن صحنه (که رونالدو در کنار زمین کنار سولسشایر ایستاده بود و به نظر می‌رسید که دارد به بازیکنان دستور می‌دهد) داور باید به مارتینس پریرا به خاطر خطایی که روی نمانیا ماتیچ کرد کارت زرد می‌داد. به همین دلیل برونو فرناندز و کریستیانو که هر دو بازیکنان بسیار رقابت‌طلب هستند ناگهان از جای خود بلند شدند و من آنها را کنار خودم دیدم. آن دو فقط برای لحظه‌ای کوتاه کنار من بودند و بر سر داور فریاد زدند. این اتفاق فقط به خاطر چند تصمیم بد داور به ضرر تیم ما رخ داد. بعد از آن هم کریستیانو رفت و سر جای خود نشست، همینطور برونو. ما می‌دانیم که در محوطه فنی کنار زمین فقط یک نفر اجازه حضور دارد که آن یا من هستم یا مایکل کریک، مایک فلان یا کایران مک کنا.

سرمربی نروژی شیاطین سرخ افزود: حضور رونالدو در کنار زمین فقط به خاطر هیجان لحظه‌ای بود. بازیکن حریف باید اخراج می‌شد. من هم مشکلی ندارم که بازیکنان تیمم تعصب خودشان را نسبت به تیم نشان دهند و بعد سرجای خود بروند. اصلاً اینطور نبود که رونالدو از کنار زمین بازیکنان را هدایت کند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.