بازیکن تیم ملی فوتسال ایران گفت که در دیدار شب گذشته، تیم ملی آمریکا را دست کم گرفته بودند.

بازیکن تیم ملی فوتسال ایران گفت که در دیدار شب گذشته، تیم ملی آمریکا را دست کم گرفته بودند. محمدرضا سنگ سفیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی ۴ بر ۲ تیم ملی فوتسال ایران مقابل آمریکا اظهار داشت: در این بازی اصلاً خوب نبودیم و روز خوب ما نبود. آمریکا ۱۱ گل از آرژانتین خورده بود و فکر می‌کردیم با تیم دست و پا بسته‌ای روبه‌رو هستیم. خدا را شکر در روزی که خوب بازی نکردیم، پیروز شدیم و به مرحله یک‌هشتم نهایی رسیدیم. امیدوارم مقابل مقابل آرژانتین همان ایران همیشگی باشیم و بازی خود را به رقیب دیکته و پله پله به سمت قهرمانی حرکت کنیم.

وی در مورد کیفیت تیم ملی آرژانتین، حریف دوشنبه شاگردان ناظم‌الشریعه گفت: آرژانتین تیمی قدرتمند و مدافع عنوان قهرمانی بوده که فقط برای قهرمانی به لیتوانی آمده است. ما هم ایران هستیم و گُلِ بازی‌های مقدماتی جام جهانی خواهد بود. عیار تیم ملی در این بازی مشخص می‌شود و امیدوارم بازی جذابی از آب دربیاید.

ملی‌پوش فوتسال ایران در پاسخ به این پرسش که آیا توقع قهرمانی باعث افزایش فشار روی تیم ملی شده است یا خیر، به تسنیم گفت: توقعات از تیم ملی «به‌حق» بالاست و تیمی خوب و باتجربه داریم. جوانان ما هم تجربه لازم را دارند و برای قهرمانی آمده‌ایم. امیدوارم فشاری که ایجاد شده، مثبت باشد و انتقادات در جهت تخریب نباشد. تیم ملی برای همه ایرانیان است و افتخار آن به نام ایران ثبت می‌شود.

سنگ سفیدی در مورد کارت‌های زرد و قرمز بی‌موردی که بازیکنان ایران دریافت می‌کنند، یادآور شد: این کارت‌ها سهوی بوده و بازی‌ها نزدیک است. داوران روی ایران حساس هستند و بازیکنان ما هم باید آستانه تحمل خود را بالا ببرند. ان‌شاءالله این مشکل با مدیریت خوب حل می‌شود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.