مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس نسبت به تمدید شدن قراردادش با این باشگاه ایتالیایی خوشبین است.

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس نسبت به تمدید شدن قراردادش با این باشگاه ایتالیایی خوشبین است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پائولو دیبالا که از سال ۲۰۱۵ در عضویت باشگاه یوونتوس است و قرارداد فعلی‌اش با این باشگاه ایتالیایی در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد، پیش از شایعه شده بود که ممکن است از جمع آبی‌واناری‌ها جدا شود، اما او در تازه‌ترین اظهارنظرش خبر داد طرفین به زودی مذاکرات خود را برسر تمدید قرارداد از سر خواهند گرفت.

دیبالای ۲۷ ساله که در برتری ۳ بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) یوونتوس مقابل مالموی سوئد در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، گل دوم بیانکونری را به ثمر رساند، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» درباره موضوع تمدید قراردادش اظهار داشت: فکر می‌کنم این هفته ملاقاتی با سران باشگاه داشته باشیم. مدیران باشگاه تغییر کرده‌اند، برای همین ما مذکرات را از ابتدا شروع خواهیم کرد. امیدواریم این مذاکرات نتیجه خوبی داشته باشد و امیدوارم همراه با خبر خوبی باشد.

مهاجم آرژانتینی بانوی پیر همچنین به شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا گفت: من همیشه تلاش می‌کنم تمام توانم را به نمایش بگذارم. طرفین در حال مذاکره برسر امضای قراراد جدید هستند، همه ما در یک سمت هستیم و امیدواریم به نتیجه خوبی برسیم.

دیبالا تاکنون در ۲۵۷ بازی برای راه‌راه پوشان تورین به میدان رفته و آمار ۱۰۲ گل‌زده را از خود برجای گذشته است. او فصل جدید را هم با دو گل‌زده و یک پاس‌گل در سه بازی آغاز کرده است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.