قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه یک بار دیگر حریف پرستاره خود را در کسب جام ناکام گذاشت و نوار قهرمانی‌های متوالی این تیم در سوپرجام فرانسه را قطع کرد.

قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه یک بار دیگر حریف پرستاره خود را در کسب جام ناکام گذاشت و نوار قهرمانی‌های متوالی این تیم در سوپرجام فرانسه را قطع کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، بازی سوپرجام فرانسه، شب گذشته (یکشنبه) میان تیم‌های فوتبال لیل قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه و پاری‌سن‌ژرمن قهرمان فصل گذشته جام حذفی برگزار شد که این مصاف با پیروزی یک بر صفر لیل خاتمه یافت. تنها گل این بازی را ژکا در دقیقه ۴۵ به ثمر رساند.

لیل که فصل گذشته نیز در آخرین هفته PSG‌ را از دفاع از قهرمانی‌اش در لوشامپیونه مأیوس کرده بود، این بار هم حریف پرستاره پاریسی‌ را در کسب جامی دیگر ناکامی گذاشت.

این اولین بازی رسمی بازیکنان جدید PSG از جمله جورجینو واینالدوم و اشرف حکیمی بود، اما دیگر ستاره جدید این تیم سرخیو راموس در میدان حضور نداشت. دو ستاره خط حمله تیم نیمار و کیلیان امباپه هم دیگر غایبان پاری‌سن‌‌ژرمن در این بازی بودند.

لیل با کسب این پیروزی برای اولین بار بعد از دو تلاش نافرجام در سال‌های ۱۹۵۵۸ و ۲۰۱۱ قهرمان سوپرجام شد و پاریسی‌ها را در دفاع از عنوان قهرمانی و کسب یازدهمین قهرمانی‌شان در این تورنمنت برای مسحتکم‌تر کردن جایگاه خود به‌عنوان پرافتخارترین تیم سوپرجام ناکام گذاشت. پاری‌سن ‌ژرمن تا پیش از این برای هشت سال متوالی قهرمان سوپرجام فرانسه شده بود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.