کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از محکوم شدن باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در پرونده شکایت هافبک استقلال خبر داد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از محکوم شدن باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در پرونده شکایت هافبک استقلال خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره تعدادی از پرونده‌های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاه‌های مورد شکایت اعلام کرد.

* با توجه به شکایت مهدی مهدی‌پور از باشگاه ذوب‌آهن اصفهان، این باشگاه به پرداخت مبلغ پنج میلیارد و ۳۱۹ میلیون و ۶۴۹ هزار ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۱۱۵ میلیون و ۹۶۸ هزار و ۳۴۸ ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت دعوای خواهان را به میزان ۴۸۰ میلیون و ۳۵۱ هزار ریال مردود اعلام کرد.

* در پرونده باشگاه ذوب‌آهن اصفهان، مهدی‌پور و باشگاه استقلال کمیته وضعیت با استناد به مقررات حاکم بر موضوع، مستندات اِبرازی و استدلال‌های فوق، اعلام فسخ قرارداد توسط بازیکن (مهدی مهدی‌پور) را موجه و مورد تأیید اعلام کرد. دعوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان علیه مهدی‌پور مبنی بر مطالبه غرامت و اعمال محرومیت نیز مردود اعلام شد. کمیته وضعیت همچنین دعوای باشگاه ذوب‌آهن علیه استقلال مبنی بر مطالبه غرامت و اعمال محرومیت را مردود اعلام کرد.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.