مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید می‌گوید برحسب کیفیت بازی‌اش بوده که در این تیم حضور یافته است.

مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید می‌گوید برحسب کیفیت بازی‌اش بوده که در این تیم حضور یافته است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوکا یوویچ که تابستان ۲۰۱۹ با قراردادی شش ساله به ارزش ۶۰ میلیون یورو از اینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید پیوست، در این تیم نتوانسته است آنطور که باید خودی نشان دهد، برای همین باشگاه رئال مادرید در پنجره زمستانی اخیر با قرارداد قرضی شش ماهه این مهاجم صربستانی را به اینتراخت فرانکفورت قرض داد. یوویچ ۲۳ ساله که تاکنون در ۳۲ بازی برای رئال به میدان رفته است، حالا به تمرینات رئال بازگشته و نسبت به آینده امیدوار.

یوویچ در گفت‌وگو با نشریه «آاِس» اسپانیا گفت: با کارلو آنچلوتی درباره وضعیتم صحبت کردم. او در حال آماده‌سازی تیم برای فصل جدید است و من هر کاری را که می‌توانم در حال حاضر انجام می‌دهم، سعی می‌کنم خودم را به آنچلوتی تحمیل کنم و به بهترین شکل ممکن برای فصل جدید آماده شوم.

وی افزود: سعی می‌کنم تأثیر مثبتی بگذارم و بهترین بازی‌هایم را نشان دهم. اتفاقات زیادی در سال‌های اخیر افتاده است. اطمینان دارم که می‌توانم بهتر از این باشم، اما می‌خواهم در نهایت همه چیز به خوبی پیش برود. من به طور تصادفی به رئال مادرید نیامده‌ام.

مهاجم صربستانی کهکشانی‌ها با اشاره به احتمال قرضی رفتنش به تیمی دیگر اظهار داشت: برخی چیزها برایم مهم خواهند بود، اینکه در لیگی خوب باشم و شانس بازی داشته باشم. پس از این همه دوری از میادین (به خاطر مصدومیتش) و با توجه به سنی که دارم، اگر قرار باشد به طور قرضی به تیمی دیگر بروم، اولویتم رفتن به تیمی است که کیفیت بازی‌ام را به اندا‌زه حضور در ترکیب اصلی‌اش به رسمیت بشناسد.

لوکا یوویچ اگر فصل پیش رو در رئال مادرید بماند، احتمالاً دوباره پشت کریم بنزما خواهد بود، هرچند تصمیم نهایی با آنچلوتی و سیستم بازی مدنظر او خواهد بود.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.