ستاره برزیلی باشگاه وست بروموویچ با پیشنهاد ۱۵ میلیون یورویی باشگاه الهلال برای حضور در این تیم موافقت کرده است.

ستاره برزیلی باشگاه وست بروموویچ با پیشنهاد ۱۵ میلیون یورویی باشگاه الهلال برای حضور در این تیم موافقت کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، به گفته ژوا کاستیلو برانکو روزنامه‌نگار برزیلی؛ ماتیوس پریرا هافبک وست‌بروموویچ پیشنهاد وسوسه انگیز باشگاه عربستانی را قبول کرده و در انتظار موافقت باشگاه انگلیسی جهت قطعی شدن این انتقال است.

باشگاه وست‌برومویچ پیش از این قیمت انتقال پریرا را ۳۰ میلیون پوند اعلام کرده بود که فاصله زیادی با پیشنهاد الهلال دارد اما به گفته خبرنگار برزیلی در صورتی که پیشنهادی بالاتر از ۱۵ میلیون یوروی اعلام شده از سوی سعودی‌ها ارائه نشود باشگاه انگلیسی هم با این انتقال موافقت خواهد کرد.

ماتیوس پریرا متولد سال ۱۹۹۶ فوتبال خودش را از رده‌های پایه باشگاه اسپورتینگ لیسبون پرتغال آغاز کرد، پس از آن به صورت قرضی در نورنبرگ آلمان بازی کرد و سپس به وست برومویچ پیوست که در این باشگاه انگلیسی ۲۰ گل به ثمر رسانده و ۲۶ پاس گل به همبازیانش داده است.

در صورت تحقق این انتقال هافبک برزیلی در کنار موسی ماریگا ، مهاجم مالیایی یکی از بازیکنان اصلی الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و دیدار حساس مقابل استقلال ایران خواهد بود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.