هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان مدعی است اگر خوش‌شانس بود می‌توانست بهترین پاسور لیگ برتر در فصل جاری شود.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان مدعی است اگر خوش‌شانس بود می‌توانست بهترین پاسور لیگ برتر در فصل جاری شود. محسن آذرباد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر پدیده مشهد گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و کاملاً مستحق برد بودیم. پدیده تیم قابل احترامی است، ولی ما می‌توانستیم حتی بیشتر از دو گل به آنها بزنیم. این بازی برای ما و پدیده بسیار مهم بود، ولی خدا را شکر می‌کنم که در نهایت مس توانست برنده شود.

آذرباد که در این مسابقه دو پاس گل داد در این مورد تصریح کرد: خیلی خوشحالم که دو پاس گل دادم تا در برد تیمم نقش داشته باشم. امسال پنج پاس گل داده‌ام، ولی فکر می‌کنم در بازی‌های گذشته خیلی بدشانس بودم. من در خیلی از بازی‌ها پاس‌های زیادی داده‌ام که اگر تبدیل به گل می‌شدند قطعاً الان آمار من خیلی بهتر از این بود. در واقع اگر خوش‌شانس بودم بهترین پاسور لیگ می‌شدم.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان درباره بازی بعدی تیمش برابر ذوب‌آهن خاطر نشان کرد: این بازی برای ما بسیار مهم است و حق نداریم کم‌کاری کنیم یا بی‌تفاوت باشیم. به هر حال در هفته آخر سه تیم خطر سقوط به لیگ دست اول را احساس می‌کنند و بازی ما هم بسیار مهم است. ما برابر ذوب‌آهن با تمام انگیزه بازی خواهیم کرد تا بتوانیم نتیجه بگیریم.

وی در مورد آینده‌اش در تیم مس رفسنجان نیز گفت: قرارداد من تمام شده است، ولی هنوز تصمیمی برای فصل آینده نگرفته‌ام. فعلاً تمام تمرکزم روی بازی با ذوب‌آهن است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.