سرمربی آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن پس از تمدید قرارداد با این باشگاه، از اعتمادی صحبت کرد که PSG به او دارد.

سرمربی آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن پس از تمدید قرارداد با این باشگاه، از اعتمادی صحبت کرد که PSG به او دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اعلام کرد که قرارداد مائوریسیو پوچتینو و دستیارانش تا پایان فصل ۲۳-۲۰۲۲ با این باشگاه تمدید شده است.

پوچتینو که زمستان فصل گذشته هدایت PSG را بر عهده گرفت، این تیم را به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا رساند، اما نتوانست قهرمانی لوشامپیونه را برای پاری‌سن‌ژرمن تکرار کند.

سرمربی آرژانتینی PSG پس از تمدید قرارداد گفت: برای خودم و دستیارانم خیلی خوشحالم. برای ما خیلی مهم است که از سوی باشگاه احساس اعتماد کنیم و تمام توان خود را می‌گذاریم تا هواداران به باشگاه افتخار کنند. به همین دلیل همه ما تلاش می‌کنیم تا به اهداف خود دست یابیم. ۲۰ سال پیش من کاپیتان تیم بودم و حالا مربی هستم. این رویایی بود که تعبیر شد.

ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن هم در همین باره گفت: ما خوشحالیم که مائوریسیو مجدداً به تعهد خودش به خانواده پاری‌سن‌ژرمن تأکید کرد. او ۲۰ سال پیش کاپیتان ما بوده و ارزش، بلندپروازی و دیدگاه باشگاه برای آینده را متوجه شده است. از آنچه در آینده انتظار داریم، با هدایت پوچتینو هیجان‌زده و مطمئن هستیم.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.