بازیکن پیشین تیم پرسپولیس با یادآوری اینکه باز‌ی‌های پیش روی این تیم در بیستمین دوره لیگ برتر آسان‌تر گفت که شاگردان یحیی گل‌محمدی شانس بیشتری برای قهرمانی دارند.

بازیکن پیشین تیم پرسپولیس با یادآوری اینکه باز‌ی‌های پیش روی این تیم در بیستمین دوره لیگ برتر آسان‌تر گفت که شاگردان یحیی گل‌محمدی شانس بیشتری برای قهرمانی دارند. محمدرضا مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروزی ۵ بر صفر پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: پرسپولیس در چند سال گذشته همیشه اقتدار خود را در لیگ برتر نشان داده و حرف اول و آخر را زده است. بعد از شکست در دربی بهترین اتفاق پیروزی پرگل مقابل ماشین‌سازی بود که تفاضل گل خوبی هم برای این تیم رقم زد.

وی ادامه داد: ماشین‌سازی سقوطش قطعی شده بود و فقط برای حیثیتش می‌جنگید. همین موضوع هم کار را برای پرسپولیس خطرناک کرده بود، اما تیم گل محمدی بردی مقتدرانه را به دست آورد و جایگاهش در صدر جدول مستحکم‌تر از قبل شد.

بازیکن پیشین پرسپولیس درباره دو دیدار باقیمانده این تیم مقابل تراکتور و پیکان هم تصریح کرد: قطعاً بازی‌های بسیار سختی خواهند بود. تراکتور و پیکان برای اثبات حقانیت خود بازی خواهند کرد، اما همانطور که گفتم پرسپولیس حرف اول و آخر را در لیگ می‌زند و بعید می‌دانم مشکلی در این دو بازی هم پیش بیاید.

مهدوی در پایان یادآور شد: پرسپولیس شانس اول قهرمانی است و بازی‌های باقیمانده این تیم هم نسبت به سپاهان راحت‌تر و بهتر است. البته این را هم بگویم تیم نویدکیا در حال حاضر یکی از بهترین تیم‌های آسیاست و فکر می‌کنم سال آینده حرف‌های زیادی برای گفتن در لیگ و آسیا خواهد داشت. امسال هم اگر پرسپولیس کمی غفلت کند، مطمئن باشید سپاهان اختلاف امتیاز را جبران خواهد کرد.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.