دور نخست بازی‌های مرحله گروهی فوتبال مردان المپیک ۲۰۲۰ توکیو با پیروزی تیم‌های استرلیا، برزیل، ژاپن و شکست آرژانتین، آلمان و عربستان سعودی به پایان رسید.

دور نخست بازی‌های مرحله گروهی فوتبال مردان المپیک ۲۰۲۰ توکیو با پیروزی تیم‌های استرلیا، برزیل، ژاپن و شکست آرژانتین، آلمان و عربستان سعودی به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های دور نخست از مرحله گروهی فوتبال مردان المپیک ۲۰۲۰ توکیو، امروز (پنجشنبه) ۵ بازی برگزار شد.

در گروه A ژاپن میزبان با نتیجه یک بر صفر از سد آفریقای جنوبی گذشت. تاکه‌فوسا کوبو بازیکن تیم فوتبال رئال مادرید در دقیقه ۷۱ تنها گل این بازی را به ثمر رساند.

در گروه B نیز رومانی با گل به خودی الوین اولیوا در دقیقه ۱+۴۵ موفق شد هندوراس را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.

در گروه C مصاف آرژانتین و استرالیا با پیروزی ۲ بر صفر استرالیایی‌ها به پایان رسید. در این بازی که آرژانیتنی‌ها در دقیقه ۳+۴۵ با اخراج فرانسیسکو اورتگا ۱۰ نفره شدند، لاکلان ولز در دقیقه ۱۴ و مارکو تیلیو در دقیقه ۸۰ برای استرالیایی‌ها گلزنی کردند.

و اما در گروه D مصاف ساحل عاج و عربستان سعودی با نتیجه ۲ بر یک به سود نماینده آفریقا به پایان رسید. عبدالله الامیری (گل به خودی) در دقیقه ۳۹ و فرانک کسیه در دقیقه ۶۶ برای ساحل عاج گلزنی کردند و سلمان الدوساری در دقیقه ۴۴ تنها گل عربستان را زد. ساحل عاج در دقیقه هفتم وقت‌های تلف شده نیمه دوم این بازی ۱۰ نفره شد.

در بازی مهمتر این گروه میان تیم‌های ملی آلمان و برزیل که تکرار فینال المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو هم بود، برزیلی‌ها موفق شدند آلمان را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست دهند.

در این بازی ریچارلیسون مهاجم اورتون برای برزیلی هت‌تریک کرد. او در دقایق ۷، ۲۲ و ۳۰ گلزنی کرد. پائولینیو در دقیقه ۴+۹۰ هم دیگر گل برزیل را زد. ماتئوس کانیا نیز در دقیقه ۱+۴۵ این بازی یک پنالتی برزیلی‌ها را هدر داد. در سمت مقابل ندیم امیری در دقیقه ۵۷ و راگنار آکه در دقیقه ۸۳ گل‌های آلمان را به ثمر رساندند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.