مربی پیشین تیم ملی فوتبال المپیک عراق معتقد است عراقی‌ها شانس زیادی برای صعود به رقابت‌های جام جهانی در گروه نخست مرحله مقدماتی خواهند داشت.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال المپیک عراق معتقد است عراقی‌ها شانس زیادی برای صعود به رقابت‌های جام جهانی در گروه نخست مرحله مقدماتی خواهند داشت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نزار اشرف در خصوص حضور عراق در مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: تیم ملی عراق پیش از هر چیز به یک مربی بزرگ بین‌المللی نیاز دارد که در این مرحله بتواند برای صعود به جام جهانی به ما کمک کند. نباید در این مقطع به سراغ مربیان درجه سه اروپایی برویم بلکه به یک مربی بزرگ و شناخته‌شده نیاز داریم و پیشنهاد می‌کنم در کنار چنین مربی از مربیان عراقی هم به عنوان دستیار استفاده شود چرا که دستیار عراقی می‎تواند در انتخاب نفرات و ایجاد شناخت مناسب از تیم به سرمربی خارجی کمک کند.

اشرف که سابقه همکاری با تیم ملی عراق در سال ۲۰۱۵ را نیز داشته همچنین اضافه کرد: تیم ما در گروه نخست با توجه به قرعه‌کشی انجام شده شانس زیادی برای صعود به جام جهانی و تحقق رویای فوتبال‌دوستان عراقی دارد. لازم است همه متحد باشیم و رسانه‌ها از تیم ملی حمایت کنند همچنین ناامیدی و شکست را به خودمان تلقین نکنیم. اگر آماده‌سازی خوبی داشته باشیم شرایط برای صعود از این گروه فراهم می‌شود.

این خبر حدود ۸ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.