هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک به قدرت حریف فردای تیمش اذعان کرد و گفت شاگردان منصوریان حتی در خانه تیمی چون گل‌گهر هم دنبال پیروزی هستند.

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک به قدرت حریف فردای تیمش اذعان کرد و گفت شاگردان منصوریان حتی در خانه تیمی چون گل‌گهر هم دنبال پیروزی هستند. مصطفی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، وضعیت تیمش را در آستانه دیدار با گل‌گهر سیرجان مطلوب خواند و گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و در بازی با استقلال هم نمایش خوبی داشتیم. ما می‌توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم، ولی یک پنالتی مسلم برای آلومینیوم گرفته نشد. البته استقلالی‌ها هم اعتقاد داشتند گلی که زدند سالم بوده است، ولی بسیاری از کارشناسان داوری تأکید کردند که آن گل آفساید بوده است.

وی در ادامه افزود: در مجموع تیم ما وضعیت خوبی دارد و حالا امیدواریم که در بازی بعدی مقابل گل‌گهر یک نتیجه خوب بگیریم. این درست است که گل‌گهر در چند بازی اخیر نتایج خوبی نگرفته است، ولی آنها یکی از تیم‌های گردن کلفت لیگ برتر هستند و بازیکنان خوبی دارند. مطمئناً بازی سختی داریم، ولی در سیرجان هم به برد فکر می‌کنیم.

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک درباره شانس تیمش برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هم اظهار داشت: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و نمی‌خواهیم تمرکز خودمان را از دست بدهیم. تمام هدف ما این است که در پایان لیگ یک جایگاه خوب را به دست بیاوریم.

احمدی در مورد وضعیتش برای فصل بعد و اینکه آیا با مسئولان آلومینیوم مذاکره کرده است یا خیر، تصریح کرد: واقعیت این است که تا به امروز صحبتی با باشگاه در مورد فصل آینده نداشته‌ام و وضعیتم برای فصل بعد مشخص نیست. فعلاً تمام تمرکزم روی بازی‌های آلومینیوم است.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.