سرمربی تیم فوتسال مس سونگون از اقدام باشگاه گیتی‌پسند در عقد قرارداد با بازیکنان مد نظر خود در اردوی تیم ملی انتقاد کرد.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون از اقدام باشگاه گیتی‌پسند در عقد قرارداد با بازیکنان مد نظر خود در اردوی تیم ملی انتقاد کرد. حمید بی‌غم درباره پذیرش هدایت تیم فوتسال مس سونگون ورزقان، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: بر عهده گرفتن هدایت تیمی که چهار دوره متوالی به قهرمانی لیگ برتر رسیده، بسیار سخت است. من و مس سونگون، اولین قهرمانی خود را در جام باشگاه‌های آسیا با یکدیگر به دست آوردیم و به یکدیگر مدیون هستیم. ما مکمل خوبی برای یکدیگر بودیم و ان‌شاءالله بتوانیم این روند قهرمانی‌ها را با تلاش مجموعه باشگاه مس سونگون و بازیکنان تیم ادامه دهیم.

خانواده فوتسال با هم مشکلی ندارند وی درخصوص اظهار نظرهای دو فصل پیش علیرضا افضل و بیانیه باشگاه مس سونگون علیه خودش اظهار داشت: این بحث‌ها همیشه در فوتبال و فوتسال وجود دارد. خانواده فوتسال واقعاً مظلوم است و اعضای این خانواده با یکدیگر رفیق هستند. آنها مشکلی با یکدیگر ندارند و این مشکلات به‌صورت مقطعی رخ می‌دهد. من چند سال دستیار افضل بوده‌ام و زحمات او بر من پوشیده نیست. شرایطی در مسابقات ایجاد شده بود که تمام شد و از افضل به‌خاطر تمامی محبت‌هایش نسبت به خودم تشکر می‌کنم.

گیتی‌پسند نباید با زرنگ‌بازی،‌ در اردوی تیم ملی بازیکن می‌گرفت سرمربی مس سونگون در مورد فعالیت نقل و انتقالاتی این باشگاه بیان کرد: ما ساعت ۱۲ شب قرارداد بستیم و فردای آن روز دیدیم بازیکنان با سرعت با سایر باشگاه‌ها قرارداد می‌بندند. پیشنهادهای خوبی هم از باشگاه گیتی‌پسند به بازیکنان ارائه شده بود. از مدیران این باشگاه واقعاً تشکر می‌کنم که زحمت می‌کشند و از جیب شخصی خود برای فوتسال هزینه می‌کنند. به نظرم آنها نباید زرنگ‌بازی درمی‌آوردند و در اردوی تیم ملی با بازیکنان قرارداد می‌بستند.

زرنگ‌بازی کار دست تیم‌ها می‌دهد بی‌غم با بیان اینکه مدیران گیتی‌پسند مقصر این موضوع نیستند، تصریح کرد: ورود و خروج بازیکنان تیم ملی باید در اختیار مدیران باشد، نه اینکه در روز اول اردوی تیم ملی چند بازیکن از اردو خارج شوند و با گیتی‌پسند قرارداد بستند. حتی شنیدم چند بازیکن هم اردو را بدون مجوز ترک کردند که ایراد داشت و هر باشگاهی می‌تواند چنین کاری کند. مجموعه تیم ملی نباید اجازه خروج بازیکنان از اردوی تیم ملی را می‌داد. من برای گیتی‌پسند احترام قائل هستم، اما اتفاق خوبی رخ نداد و معمولاً زرنگ‌بازی، کار دست تیم‌ها می‌دهد.

باشگاه‌ها و کادر فنی تیم ملی حق دارند وی درباره اعتراض باشگاه‌های فوتسال به اعلام تاریخ ۷ مرداد برای آغاز لیگ برتر خاطرنشان کرد: هر دو گروه راست می‌گویند. باشگاه‌ها در این وضعیت اقتصادی خیلی هزینه می‌کنند و این موضوع واقعاً ارزشمند است. سپس بعد از برگزاری چهار هفته، لیگ برتر به مدت دو ماه تعطیل می‌شود. باید بگویم مربیان تیم ملی هم حق دارند. اگر لیگ برتر برگزار نشود، بازیکنان در شرایط بازی قرار نمی‌گیرند و دچار مشکل می‌شوند. باید شرایطی مهیا می‌شد تا تیم ملی در چند بازی یا تورنمنت دوستانه به میدان برود و این موضوع برای هر دو طرف بهتر بود. احتمالاً شرایط مهیا نبوده و حالا باید به تیم ملی کمک کنیم.

عدم صعود به نیمه‌نهایی جام جهانی یعنی ضعف داشته‌ایم سرمربی مس سونگون درخصوص همگروهی شاگردان محمد ناظم‌الشریعه با صربستان، آمریکا و آرژانتین در گروه F جام جهانی لیتوانی عنوان کرد: تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۶ به مقام سوم جهان رسید و اگر نتوانیم در جام جهانی لیتوانی به جمع چهار تیم پایانی صعود نکنیم، ضعف داشته‌ایم. با این حال تیمی که می‌خواهد جزو چهار تیم نهایی باشد یا قهرمان شود، نباید به فکر رقبا باشد. نام تیم ملی ایران بزرگ است و نباید قرعه برای ما فرقی ایجاد کند. بازیکنان توانایی داریم که باید با تمام وجود بازی کنند. ما در گروه بدی نیستیم و به نظرم بهتر است چند بازیکن جوان هم به تیم ملی اضافه شود.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.