تیم فوتبال استقلال در حالی امشب باید مقابل شهرخودرو به میدان برود که فرهاد مجیدی امکان استفاده از چند بازیکن را به دلایل مختلف ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان تهران امشب و از هفته بیست و یکم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان شهرخودرو هستند و فرهاد مجیدی امکان استفاده از چند بازیکن را به دلایل مختلف ندارد که از جمله آنها می‌توان به فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته، داریوش شجاعیان و… اشاره کرد.

در بازی امشب سید حسین حسینی سنگربان آبی پوشان خواهد بود و سیاوش یزدانی مدافع میانی این تیم است. عارف غلامی مدافع ملی پوش آبی پوشان هم شانس زیادی برای قرار گرفتن در کنار یزدانی دارد و محمد نادری هم مدافع چپ تیمِ مجیدی خواهد بود.

فرهاد مجیدی بیشتر تمایل دارد از وریا غفوری امشب در نقش هافبک راست استفاده کند و از همین رو مدافع راست استقلال امشب از بین مرادمند و دانشگر انتخاب خواهد شد که گفته می‌شود شانس مرادمند بیشتر است.

در خط میانی نیز به جز غفوری که در سمت راست بازی می‌کند، مهدی پور، ریگی و رضاوند هم دیگر بازیکنانی هستند که شانس خوبی برای بازی دارند.

در خط حمله نیز ارسلان مطهری به همراه آرمان رمضانی زوج خط حمله آبی پوشان را تشکیل می‌دهند تا آرمان رمضانی برای اولین بار حضور در ترکیب ثابت استقلال را تجربه کند.

دیدار دو تیم امشب و از ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.