سرمربی تیم ملی فوتسال ایران به لغو دیدار تدارکاتی شاگردانش مقابل ژاپنی‌ها واکنش نشان داد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران به لغو دیدار تدارکاتی شاگردانش مقابل ژاپنی‌ها واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فدراسیون فوتبال ژاپن اعلام کرد که دیدارهای دوستانه تیم ملی فوتسال این کشور در تاریخ‌های ۱۹ و ۲۲ آگوست (۲۸ و ۳۰ مرداد) لغو شده است. این در حالی است که فدراسیون فوتبال ایران فروردین امسال اعلام کرده بود که تیم ملی ایران، در همین تاریخ‌ها با ژاپن بازی خواهد کرد.

سید محمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی ایران در این باره، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: من هم این موضوع را شنیده‌ام. قرارداد این بازی را دیدم و این ژاپنی‌ها بودند که ما را دعوت کرده بودند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کادر فنی تیم ملی، برنامه جایگزینی برای دیدار با ژاپن خواهد داشت یا خیر، تصریح کرد: وقتی بازی‌ها لغو می‌شود، هر چه در ذهن بیاوریم به چه درد می‌خورد؟! البته چند گزینه را خودمان به‌عنوان جایگزین پیگیری می‌کنیم، اما کارها باید اصولی انجام شود و دپارتمان امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال باید خیلی فعال باشد. اصولی‌تر این است که دپارتمان امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال وسط بیاید.

جام جهانی فوتسال ۲۰۲۱ روزهای ۲۱ شهریور تا ۱۱ مهر در لیتوانی برگزار می‌شود و تیم ملی ایران با تیم‌های صربستان، آمریکا و آرژانتین همگروه است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.