معاون فنی باشگاه مس رفسنجان معتقد است شاگردان محمد ربیعی عملکرد قابل قبولی مقابل مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر ارائه خواهند کرد.

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان معتقد است شاگردان محمد ربیعی عملکرد قابل قبولی مقابل مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر ارائه خواهند کرد. علی علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال مس رفسنجان در تعطیلات لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: سه دیدار تدارکاتی در این مدت برگزار کردیم، سایپا را شکست دادیم و مقابل سپاهان و آلومینیوم اراک به تساوی رسیدیم. پس از شکست سنگین مقابل سپاهان و چند باخت دیگر، بازیکنان به آمادگی خوبی رسیدند و شرایط آنها خیلی بهتر شده است.

وی با بیان اینکه وقفه لیگ برتر به نفع مس رفسنجان شد و بازیکنان این تیم به شرایط آرمانی خود بازگشتند، تصریح کرد: آرامش در مس رفسنجان وجود دارد و امیدوارم تا پایان فصل، نتایج قابل قبولی به دست بیاوریم. بقا در لیگ برتر هدف ما در سال اول بود و تلاش می‌کنیم رتبه بسیار خوبی کسب کنیم.

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان در مورد وضعیت بازیکنان این تیم گفت: محمد قاضی پیش‌تر به کرونا مبتلا شده بود و پس از آن هم بازدهی لازم را نداشت، اما الان آمادگی لازم را به دست آورده و عملکرد خیلی خوبی دارد. محمد انصاری و محسن طرحانی هم به میادین بازگشته‌ و روند خیلی خوبی در یک ماه گذشته داشته‌اند. مصدومی نداریم و امیدوارم روز ۴ تیر، بازی قابل قبولی مقابل پرسپولیس ارائه کنیم.

علیزاده درخصوص دیدار مس رفسنجان با پرسپولیس در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر عنوان کرد: پرسپولیس نایب‌قهرمان لیگ قهرمانان آسیاست و یکی از بهترین تیم‌های قاره به شمار می‌رود. در این مسابقه تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و بازیکنان ما مقابل هر تیم بالای جدولی، انگیزه بالایی دارند. ان‌شاءالله بتوانیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و نتیجه را به نفع خود رقم بزنیم. پرسپولیس تیمی مقتدر و ریشه‌دار بوده و ۷۰ درصد اسکلت خود را از سال‌های گذشته حفظ کرده است. تلاش می‌کنیم در این مسابقه موفق باشیم.

وی درباره انتقال مجتبی سرآسیایی به مس کرمان و نقش رئیس صنایع ملی مس ایران در این انتقال خاطرنشان کرد: این موضوع تصمیم مدیریتی بود. سرآسیایی به جمع ما بازمی‌گردد و اتفاقاتی در باشگاه رخ داد که حل خواهد شد. تصمیم سعدمحمدی (رئیس صنایع ملی مس ایران) بر ما ارجح است. هر کمکی به مس می‌کنیم که به لیگ برتر بیاید و افتخار استان کرمان بیشتر شود. استان ما ظرفیت دارد که پس از مس رفسنجان و گل‌گهر سیرجان، سومین تیم را هم در لیگ برتر داشته باشد.

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان در مورد فعالیت نقل و انتقالاتی این باشگاه برای فصل آینده گفت: ربیعی هنوز لیست بازیکنان مدنظر خود را به ما ارائه نکرده و وقفه لیگ برتر هم در این موضوع بی‌تأثیر نبود. او پس از بازی با پرسپولیس به ما لیست می‌دهد و با بازیکنان مد نظر کادر فنی برای تمدید قرارداد رایزنی می‌کنیم. با مدیران برنامه بازیکنان مورد نظر ربیعی هم مذاکره خواهیم کرد تا در باشگاه بزرگ مس رفسنجان در خدمت آنها باشیم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.