سران باشگاه یوونتوس در اندیشه بازگرداندن هافبک بوسینایی بارسلونا به تورین هستند.

سران باشگاه یوونتوس در اندیشه بازگرداندن هافبک بوسینایی بارسلونا به تورین هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، میرالم پیانیچ که تابستان گذشته در جریان معاوضه با آرتو ملو از یوونتوس جدا و به بارسلونا پیوست؛ از اوضاعش در این تیم ناراضی است و به نظر می‌رسد در این تابستان به طور قرضی به یوونتوس بازخواهد گشت. خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا در تازه‌ترین اظهارنظرش تأیید کرد که در این تابستان بازیکنانی از این تیم به فروش خواهند رسید و برخی دیگر هم به تیم‌های دیگر قرض داده خواهند شد.

بر اساس گزارش نشریه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا؛ باشگاه بارسلونا از انتقال قرضی دو ساله پیانیج به یوونتوس استقبال خواهد کرد و از آنجایی که پرداخت دستمزد ۶.۵ میلیون یورو در سال او برای یووه دشوار است، آنها حتی حاضر به پرداخت بخشی از دستمزد این هافبک بوسنیایی در صورت انتقال به جمع راه‌راه پوشان تورین هستند.

هافبک بوسنیایی بارسا که تا سال ۲۰۲۴ با این باشگاه قرارداد دارد، فصل اخیر تنها در ۳۰ بازی از رقابت‌های مختلف (۱۲۸۵ دقیقه از ۲۷۰۰ دقیقه ممکن) برای تیم تحت‌هدایت رونالد کومان به میدان رفت و نه گلی زد و نه پاس گلی داد. او که می‌داند زیر نظر کومان جایگاه ثابتی در ترکیب بارسلونا نخواهد داشت، از این انتقال و همکاری مجدد با ماسیمیلیانو آلگری استقبال می‌کند.

پیانیچ ۳۱ ساله می‌تواند گزینه‌ای برای جانشینی آرون رمزی باشد، بازیکنی که گفته می‌شود یوونتوس قصد دارد به همکاری‌اش با او پایان دهد. در سوی دیگر یووه علاقه‌مند به جذب مانوئل لوکاتلی از ساسولو است.

هافبک پیشین رم بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ در عضویت یوونتوس بود و در ۱۷۸ بازی آمار ۲۲ گل‌زده را از خود برجای گذاشت.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.