سرمربی پیشین ناپولی پس از گذشت کمتر از یک ماه از معرفی‌اش به عنوان سرمربی جدید فیورنتینا، شایعه جدایی‌اش از این تیم مطرح است.

سرمربی پیشین ناپولی پس از گذشت کمتر از یک ماه از معرفی‌اش به عنوان سرمربی جدید فیورنتینا، شایعه جدایی‌اش از این تیم مطرح است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، جنارو گتوسو که پس از دو فصل حضور در ناپولی در پایان فصل اخیر از این تیم جدا و در تاریخ ۲۵ مِی (۴ خرداد) با قراردادی دو ساله به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال فیورنتینا انتخاب شد، گفته می‌شود در آستانه فسخ قراردادش با این باشگاه قرار دارد.

جان لوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» مدعی شد؛ اختلاف‌نظرهایی بین گتوسو و هیئت مدیره باشگاه فیورنتینا به خاطر دیدگاه متفاوت در استراتژی نقل‌وانتقالات وجود دارد. مدیران این باشگاه ایتالیایی همچنین از ژرژ مندز مدیر برنامه‌های گتوسو و دخالت‌های او در انتقال احتمالی بازیکنان به فیورنتینا ناراضی هستند.

فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا هم تأیید کرد گتوسو در آستانه جدایی از فیورنتینا است و طرفین در حال کار بر روی نحوه فسخ قرارداد با یکدیگر هستند.

گتوسوی ۴۳ ساله که بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ هدایت میلان را برعهده داشت، پس از جدایی از این تیم به جنوب ایتالیا رفت و سرمربی ناپولی شد. او در این تیم در ۸۱ بازی آمار ۴۶ برد، ۱۳ مساوی و ۲۲ باخت را از خود برجای گذاشت. ناپولی با این مربی ایتالیایی در فصل ۲۰-۲۰۱۹ فاتح جام حذفی ایتالیا شد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.