تیم مدیران تاثیر گذار که سال گذشته و با هدایت حمید استیلی در دیدارها و تورنمت های خیریه حضور می یافت، فعالیت سالجاری خود را با رضا شاهرودی استارت زد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال باشگاه مدیران تاثیرگذار کشور سال گذشته و با حضور جمعی از مدیران اقتصادی، تجاری و خدماتی بخش خصوصی و برتر کشور که در شرایط اقتصادی کنونی و علیرغم تحریم‌های ظالمانه همچنان به کارآفرینی و ایجاد اشتغال و همچنین کمک به چرخه تولید و اقتصاد ایران اسلامی گام برمی دارند آغاز به کار و فعالیت کرد و توانست با برپایی چند دیدار و تورنمنت قدمهایی در راستای امور خیریه از جمله تهیه تبلت برای دانش آموزان مناطق محروم ، حمایت از کادر درمان و همچنین آزادی زندانیان بردارد.

این تیم که تحت نظر سپهر تاروردیان آغاز بکار کرده فصل جدید خود را با سرمربیگری رضا شاهرودی ملی پوش اسبق فوتبال کشور و بازیکن با اخلاق تیم پرسپولیس استارت زد.

در کنار رضا شاهرودی، علی عاملی بعنوان کمک مربی این تیم را هدایت خواهد کرد.

گفتنی است، در برنامه های سالجاری این تیم نیز فعالیتهای گسترده ای برای انجام امور خیریه در نظر گرفته شده که هزینه های آن پس از هر دیدار و تورنمنت با برپایی گلریزان توسط مدیران تاثیرگذار اقتصادی کشور تامین خواهد شد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.