سرمربی تیم ملی فوتبال سوئیس با اعتراف به برتری ایتالیایی‌ها، نتیجه بازی شاگردانش مقابل آتزوری در دور دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ را عادلانه دانست.

سرمربی تیم ملی فوتبال سوئیس با اعتراف به برتری ایتالیایی‌ها، نتیجه بازی شاگردانش مقابل آتزوری در دور دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ را عادلانه دانست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی سوئیس در دومین دور از مرحله گروهی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ هم موفق به کسب پیروزی نشد. شاگردان ولادیمیر پتکوویچ در شهر رم مقابل تیم ملی ایتالیا با نتیجه ۳ بر صفر تن به شکست دادند تا کارشان برای صعود به مرحله بعدی سخت شود، چرا که آنها تنها در صورت کسب پیروزی در بازی پایانی برابر ترکیه می‌‌توانند شانس صعود را برای خود محفوظ نگه دارند.

پتکوویچ که شاگردانش در دور نخست هم مقابل ولز موفق به کسب پیروزی نشدند (تساوی یک - یک) پس از شکست برابر ایتالیا به سایت یوفا گفت: امشب برای ما خیلی چیزها مطابق برنامه پیش نرفت و بالعکس خیلی چیزها مطابق میل ایتالیا رقم خورد. حقیقت این بازی برتری ایتالیا در میانه میدان بود. تبریک به ایتالیا. آنها فوق‌العاده بازی کردند و مدت‌ها هم هست که اینگونه بازی می‌‌کنند.

وی افزود: امشب حق همه اعضای تیم ماست که ناراحت به خانه برگردند. با این حال فردا روز دیگری است و ما دوباره تلاش می‌کنیم. من با اعضای تیم‌مان صحبت کردم و به آنها گفتم که هنوز یک بازی دیگر باقی است و سه امتیاز آن می‌تواند ما را به دور بعدی برساند.

بازی بعدی تیم ملی سوئیس روز یکشنبه ۳۰ خرداد برابر ترکیه است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.