تیم ملی ایتالیا در دومین بازی خود در یورو ۲۰۲۰، نیمی از راه کسب دومین برد متوالی و صعود به مرحله حذفی رقابت‌ها را طی کرد.

تیم ملی ایتالیا در دومین بازی خود در یورو ۲۰۲۰، نیمی از راه کسب دومین برد متوالی و صعود به مرحله حذفی رقابت‌ها را طی کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از شب ششم رقابت‌های یورو ۲۰۲۰، شب گذشته (چهارشنبه) در گروه A، تیم ملی ایتالیا از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه المپیکوی رم به مصاف سوئیس رفت که این بازی در نیمه نخست با پیروزی یک بر صفر آتزوری به پایان رسید.

تنها گل این بازی در ۴۵ دقیقه نخست را مانوئل لوکاتلی روی حرکت فوق‌العاده و پاس رو به عقب دومنیکو براردی به ثمر رساند. این گل در حالی به ثمر رسید که دقایق قبل از آن هم دروازه سوئیسی‌ها توسط جورجو کیه‌لینی کاپیتان پیش‌تاخته ایتالیایی‌ها باز شده بود، هرچند VAR این گل را به دلیل اصابت توپ به دست مدافع یوونتوس رد کرد. کیه‌لینی دقایق پس از این اتفاق مصدوم و مجبور به ترک میدان شد.

ایتالیا در نیمه نخست نه تنها تیم پیروز میدان بود، بلکه از نظر آماری هم عملکرد به مراتب بهتری نسبت به همسایه شمالی خود داشت و به این ترتیب شاگردان روبرتو مانچینی نیمی از راه کسب دومین برد متوالی که صعودشان را به مرحله بعدی تضمین می‌کند، پیمودند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.