شاگردان استانیسلاو چرچسوف با غلبه بر فنلاند به صعود به مرحله حذفی یورو ۲۰۲۰ امیدوار شدند.

شاگردان استانیسلاو چرچسوف با غلبه بر فنلاند به صعود به مرحله حذفی یورو ۲۰۲۰ امیدوار شدند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های یورو ۲۰۲۰ از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (چهارشنبه - به وقت تهران) تیم ملی فوتبال روسیه در گروه B در ورزشگاه ورزشگاه کرستوفسکی شهر سن‌پترزبورگ به دیدار فنلاند رفت و موفق شد میهمان خود را با نتیجه یک بر صفر از پیش رو بردارد.

شاگردان چرچسوف که در بازی اول خود مغلوب بلژیک شده بودند، در این دیدار در دقیقه ۲+۴۵ روی یک کار تیمی زیبا توسط الکساندر میرانچوک و روی پاس آرتم جیوبا به گل رسیدند.

با این نتیجه روسیه سه امتیازی شد و با توجه به نتیجه بازی رو در رو در مصاف با فنلاند به رده دوم جدول گروه B صعود کرد و فنلاند سه امتیازی را به رده سوم فرستاد.

دنی ماکلی داور هلندی در این دیدار به دیمیتری بارینوف (۲۷)، ماگمدوف اوزدئوف (۳۴) و گئورگی ژیکیا (۸۸) از روسیه و گلن کامارا (۲۲) و دنیل اوشونسی (۹۰) از فنلاند کارت زرد داد.

یورو ۲۰۲۰| پزشک سابق اریکسن: کریستین می‌‌تواند به فکر مربیگری باشد/ قوانین برای بازگشتش بسیار سختگیرانه هستند

پیش از این بازی بازیکنان فنلاند با تی‌شرت‌های مخصوص که روی آن نوشته شده بود «زود خوب شو کریستین» خود را گرم کردند. کریستین اریکسن هافبک دانمارک در بازی با فنلاند دچار ایست قلبی و راهی بیمارستان شد.

امشب در ادامه این رقابت‌ها دو دیدار از گروه A برگزار می‌شود که بر این اساس ابتدا از ساعت ۲۰:۳۰ تیم‌های ترکیه و ولز در ورزشگاه المپیک باکو با هم مصاف می‌کنند و سپس از ساعت ۲۳:۳۰ ایتالیا در ورزشگاه المپیکو شهر رم پذیرای سوئیس خواهد بود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.