دیدارهای هفته سی‌وهفتم لیگ برتر فوتبال انگلیس با پیروزی خانگی چلسی برابر لسترسیتی در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن دنبال شد.

دیدارهای هفته سی‌وهفتم لیگ برتر فوتبال انگلیس با پیروزی خانگی چلسی برابر لسترسیتی در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن دنبال شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌هفتم لیگ برتر فوتبال انگلیس، شب گذشته (سه‌شنبه) تیم‌های فوتبال چلسی و لسترسیتی که با یکدیگر رقابتی مستقیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارند، در ورزشگاه استمفوردبریج لندن به مصاف هم رفتند که این بازی را چلسی با نتیجه ۲ بر یک به سود خود به پایان رساند.

در این بازی چلسی با گلزنی‌ مدافع آلمانی خود آنتونیو رودیگر در دقیقه ۴۷ پیش افتاد و جورجینیو هافبک ایتالیایی چلسی در دقیقه ۶۶ از روی نقطه پنالتی دومین گل تیم میزبان را زد. در دقیقه ۷۶ کلچی ایهاناچو یکی از گل‌های خورده لسترسیتی را برای این تیم جبران کرد، اما این گل برای فرار روباه‌ها از شکست کافی نبود.

با این ترتیب در دوئل کسب سهمیه چلسی پیروز شد تا ۶۷ امتیازی شود و جای لسترسیتی را در رده سوم جدول بگیرد و این تیم را با ۶۶ امتیاز به رده چهارم بفرستد.

این نتیجه به سود لیورپول رده پنجمی هم شد، چون این تیم با کسب پیروزی در بازی امروز خود در خانه برنلی می‌‌تواند رده چهارم را از لسترسیتی بگیرد و سرنوشت کسب سهمیه لیگ قهرمانان را در دستان خودش نگه دارد. لیورپول امشب از ساعت ۲۳:۴۵ به وقت تهران میهمان برنلی خواهد بود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.