کاپیتان تیم فوتبال بوروسیا دورتموند اعلام کرد که قصد ندارد در جام ملت‌های اروپای تابستان سال جاری به ژرمن‌ها ملحق شود.

کاپیتان تیم فوتبال بوروسیا دورتموند اعلام کرد که قصد ندارد در جام ملت‌های اروپای تابستان سال جاری به ژرمن‌ها ملحق شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مارکو رویس هافبک و کاپیتان آلمانی تیم بوروسیا دورتموند امروز (سه‌شنبه) با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ شرکت نخواهد کرد.

رویس در پیام خود نوشته است: بعد از سپری کردن یک فصل دشوار، طاقت‌فرسا و در نهایت به لطف خدا موفق، من پس از مشورت با سرمربی تیم ملی آلمان تصمیم گرفتم که به جام ملت‌های اروپا نروم. گرفتن این تصمیم برایم خیلی سخت بود، چون همیشه با غرور و افتخار برای تیم ملی کشورم بازی کرده‌ام، اما بعد از یک فصل فشرده برای من که در آن با دورتموند به اهدافم رسیدم، به این نتیجه رسیده‌ام که باید به بدنم فرصت استراحت بدهم. من از این فرصت عاقلانه استفاده خواهم کرد تا بتوانم فصل جدید را در شرایطی ایده‌آل آغاز کنم. برای یوگی لو و اعضای تیم ملی‌مان در یورو آرزوی موفقیت می‌کنم و به‌عنوان یک طرفدار تشویق و برای آن دعا می‌کنم. مارکوی شما».

رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ از ۲۱ خرداد ماه در ۱۲ شهر مختلف قاره اروپا برگزار می‌شود و تیم ملی آلمان در گروه مرگ این رقابت‌ها (گروه F) با تیم‌های فرانسه، پرتغال و مجارستان باید رقابت کند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.