روزنامه العرب قطر از تلاش مسئولان باشگاه الاهلی جهت توافق با یوسف ابراهیم، ملقب به اوباما بازیکن باشگاه الزمالک مصر خبر داد.

روزنامه العرب قطر از تلاش مسئولان باشگاه الاهلی جهت توافق با یوسف ابراهیم، ملقب به اوباما بازیکن باشگاه الزمالک مصر خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نوشته روزنامه العرب قطر، مسئولان باشگاه الاهلی در آستانه توافق نهایی با باشگاه الزمالک مصر پیرامون امضای قرارداد با یوسف ابراهیم ملقب به ”اوباما“ قرار گرفته‌اند تا این بازیکن پیش از فصل آتی به جمع بازیکنان الاهلی ملحق شود آن هم در شرایطی که نیبوشا سرمربی الاهلی که سابقه هدایت الزمالک را داشته خواستار جذب اوباما است و امید ابراهیمی بازیکن ایرانی در برنامه‌های الاهلی قرار ندارد.

به نوشته این روزنامه مسئولان باشگاه الاهلی در روزهای گذشته مذاکراتی با بازیکن الزمالک داشته‌اند که نتایج مثبتی داشته و به نظر می‌رسد یوسف ابراهیم و مدیربرنامه‌های این بازیکن هم مایل به این انتقال هستند. تنها موضوع باقیمانده توافق در خصوص مبلغ رضایتنامه با باشگاه الزمالک مصر و تعیین مدت قرارداد است.

باشگاه الاهلی تلاش می‌کند در اولین فرصت ممکن فهرست بازیکنان خارجی خودش را قطعی کند تا نیبوشا بتواند به چشم انداز فنی مورد نظر خودش نزدیک شود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.