هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر تأکید کرد آنها در پایان بیستمین دوره لیگ برتر در بین ۱۰ تیم بالای جدول قرار خواهند گرفت.

هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر تأکید کرد آنها در پایان بیستمین دوره لیگ برتر در بین ۱۰ تیم بالای جدول قرار خواهند گرفت. محمود قائدرحمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر مس رفسنجان گفت: این یک بازی سخت و درگیرانه برای تیم ما بود و مقابل تیمی قرار گرفتیم که نتایج خوبی در لیگ امسال گرفته است. ما یک بازی بابرنامه و هوشمندانه انجام دادیم و خوشبختانه از گلی که زدیم به خوبی محافظت کردیم. خوشحالم که این بازی مهم را بردیم و حالا باید به فکر بازی‌های بعدی باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا نساجی در لیگ برتر ماندگار خواهد شد؟»، تصریح کرد: گرفتن سه امتیاز این بازی تیم ما را از لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار دارد، ولی هنوز چیزی تمام نشده است. می‌دانیم که هواداران نساجی چقدر در مورد تیم احساس نگرانی می‌کنند، ولی تمام هدف ما این است که این روند خوب را ادامه دهیم. تیم ما خوشبختانه از لحاظ فنی و همچنین شرایط روحی بازیکنان در وضعیت خوبی قرار دارد و قول می‌دهم که نساجی در پایان لیگ برتر در بین ۱۰ تیم اول جدول رده‌بندی قرار خواهد گرفت.

هافبک تیم فوتبال نساجی در مورد بازی بعدی تیمش برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: تمام بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارند و فرقی ندارد برابر کدام تیم قرار می‌گیریم. فولاد هم تیم بسیار خوبی است که در لیگ قهرمانان می‌توانست به مرحله حذفی صعود کند. ما بازی سختی در پیش داریم، ولی فقط دنبال گرفتن سه امتیاز هستیم. تیم ما در شرایطی است که حتی به مساوی برابر فولاد هم فکر نمی‌کند. ما در این بازی محکوم به برد هستیم و باید سه امتیاز را بگیریم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.