دروازه‌بان سپاهان اعتقاد دارد، این تیم مقابل پرسپولیس در شرایط آرمانی خود قرار نداشته است.

دروازه‌بان سپاهان اعتقاد دارد، این تیم مقابل پرسپولیس در شرایط آرمانی خود قرار نداشته است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیام نیازمند پس از تساوی یک - یک سپاهان و پرسپولیس اظهار داشت: همه می‌دانستند بهترین تیم‌های ایران با هم بازی دارند و بهترین بازیکنان در زمین بودند. بازی را خوب شروع کردیم، اما روند مسابقه در ادامه تغییر کرد و در روزی که خوب نبودیم به تساوی رسیدیم. در روز خوب‌مان به مصاف پرسپولیس نرفتیم و تساوی نتیجه بدی نبود. امیدوارم در ادامه کار، با انگیزه بیشتر عملکرد بهتری ارائه کنیم.

وی درخصوص اینکه گل پرسپولیس باعث شد موتور سپاهان روشن شود، بیان کرد: در نیمه دوم سوار بر بازی بودیم و پرسپولیس عقب نشسته بود. خدا را شکر در دقایق پایانی به گل تساوی رسیدیم.

دروازه‌بان سپاهان در مورد درگیری انتهای مسابقه گفت: من دیر به صحنه درگیری رسیدم و دلیل آن را متوجه نشدم، اما صحنه‌های قشنگی نبود. حتماً فیلم‌های این درگیری‌ها منتشر شده و نفهمیدم از کجا آغاز شد. بازیکنان پرسپولیس رفقای ما هستند و یکدیگر را در تیم ملی می‌بینیم. برخی از آنها بچه محل ما هستند، اما حساسیت بازی خیلی بالا بود و صحنه مشکوک انتهای بازی (برخورد توپ به دست احسان پهلوان) هم در آن مؤثر بود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.