بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت از قبل مشخص بود که فضای بازی این تیم برابر پرسپولیس چگونه خواهد بود.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت از قبل مشخص بود که فضای بازی این تیم برابر پرسپولیس چگونه خواهد بود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمد محبی پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال سپاهان مقابل پرسپولیس در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر گفت: خدا را شکر سلامت از زمین بیرون آمدیم. نتیجه عادلانه بود. هر دو تیم می‌خواستند سه امتیاز را بگیرند. ما می‌خواستیم با پیروزی خودمان را در بالای جدول نگه داریم.

وی افزود: دو تیم اول بازی را خوب شروع کردند، اما کم کم به تشنج کشیده شد. آخر این دیدار داور دو، سه سوت زد که نمی‌دانم چرا این گونه قضاوت کرد. او می‌‌توانست حداقل یک پنالتی برای سپاهان بگیرد.

بازیکن سپاهان خاطرنشان کرد: حواشی این بازی را می‌دانید و اینکه به ال‌کلاسیکو معروف است. مشخص بود چنین جوی بوجود بیاید و هر دو تیم آماده بازی در این جو بودند.

محبی در مورد گل‌هایی که در این چند سال به پرسپولیس زده است، گفت: من برای هر گلی که می‌زنم اهمیت زیادی قائلم، اما می‌توان گفت گل زدن در این بازی‌ها بیشتر می‌چسبد. خدا کمک کند هر وقت با پرسپولیس بازی داریم این اتفاق بیفتد!

وی در رابطه با درگیری‌های پایان بازی بین بازیکنان تصریح کرد: بازی که تمام شد ما در حال اعتراض به زمان‌های کم وقت تلف شده بودیم. بازیکنان پرسپولیس حرفی زدند و پاسخی شنیدند. در مورد صحنه هند آخر بازی نمی‌توانم چیزی بگویم، اما اعتراض ما به وقت‌های کم اضافه نیمه دوم بود.

این بازیکن در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کند بتواند به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شود، گفت: نظر اسکوچیچ است. تمام تلاشم را کردم و بقیه‌اش دست من نیست.

شکسته شدن دوربین در درگیری‌های پایان بازی سپاهان - پرسپولیس

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.