مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت، برای کسب امتیاز از اصول‌شان دور نمی‌شوند و نماینده خوبی برای استان کرمان هستند.

مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت، برای کسب امتیاز از اصول‌شان دور نمی‌شوند و نماینده خوبی برای استان کرمان هستند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سعید الهویی مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: به تیم فوتبال فولاد خوزستان پیروزی در بازی امشب را تبریک می‌گویم. بازی خیلی خوبی بود. نیمه اول فوتبال خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم. در نیمه دوم اما یک بازی یکطرفه را شاهد بودیم که شرایط خاص خودش را داشت. البته ما از کادر داوری گله‌مند هستیم که اجازه دادند بازی به این سمت برود که فولادی‌ها نیمی از وقت نیمه دوم را تلف کردند و فوتبال در جریان نبود.

وی ادامه داد: خیلی خوشحالیم که تیم گل‌گهر در دومین سال حضورش در لیگ برتر به جایی رسیده است که در خانه یک تیم پرمهره و پرهزینه مثل فولاد خوزستان، تیم حریف را با تمام سوابقش تحت فشار گذاشت و کاری کرد که از روی زمین، نیمکت و سکو فریاد می‌زدند که بازیکن‌شان به زمین بیفتد تا بازی را از جریان بیفتد.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان خاطر نشان کرد: خیلی خوشحالیم که گل‌گهر چنین کیفیتی را در زمین حریف ارائه کرده است و به آینده‌مان امیدواریم. آن چیزی باید نگرا‌ن‌کننده باشد که برای کسب امتیاز به هر چیزی دست بزنیم. خیلی خوشحالیم که برای کسب امتیاز از اصول‌مان دور نمی‌شویم و نماینده خوبی برای استان کرمان هستیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.