معاون ریاست جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه در دیدار با عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال حمایت همه جانبه خود از تیم‌های ملی را اعلام کرد.

معاون ریاست جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه در دیدار با عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال حمایت همه جانبه خود از تیم‌های ملی را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمدباقر نوبخت معاون ریاست جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه به دعوت شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در کمپ تیم‌های ملی ضمن بازدید از این محل، با اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال بزرگسالان دیدار و گفت‌وگو کرد.

محمدباقر نوبخت در این نشست با تأکید بر روحیه پیروزی‌طلبی و جنگجویی دراگان اسکوچیچ و بازیکنان تیم ملی گفت: با این روحیه به موفقیت شما اطمینان دارم و ما نیز تمام توان خود را در بخش پشتیبانی و لجستیک برای پیروزی شما به کار خواهیم بست.

سرمربی تیم ملی هم با اشاره به تجربه سال‌ها حضور در فوتبال ایران، ضمن تمجید از استعدادهای کشورمان از دلبستگی به ایران گفت.

در این دیدار رئیس فدراسیون ضمن تشکر از حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و توجه ویژه به تیم‌های ملی، توضیحاتی درباره روند آماده‌سازی تیم ملی، شرایط صعود به دور بعدی رقابت‌ها و بازیکنان لژیونر تیم ملی اعلام کرد.

با موافقت دکتر نوبخت مقرر شد تمامی هزینه‌های تیم ملی فوتبال در مقدماتی جام جهانی و جام جهانی فوتسال از سوی سازمان برنامه و بودجه در قالب ردیف بودجه‌ای اختصاصی تأمین شود.

محمد‌باقر نوبخت به همراه حمید پوراصغری معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه و هیئت همراه از کمپ تیم‌های ملی بازدید کردند و تصمیم بر آن شد تا پیش از آغاز اردوی تیم ملی در جزیره کیش، ملی‌پوشان بار دیگر میزبان رئیس سازمان برنامه و بودجه باشند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.