مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر اعتراف کرد که برای پیوسته به بارسلونا وسوسه شده و در این مورد حتی با هموطنش در بارسا مشورت کرده است.

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر اعتراف کرد که برای پیوسته به بارسلونا وسوسه شده و در این مورد حتی با هموطنش در بارسا مشورت کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از شایعات داغ فوتبال اروپا در یکی دو سال اخیر بحث پیوستن لائوتارو مارتینس به بارسلونا بوده است. مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر بازیکنی بود که بارسایی‌ها به توصیه کاپیتان‌شان لیونل مسی شدیداً‌ به جذب او تمایل داشتند، اما مشکلات مالی این باشگاه و قیمت بالای این بازیکن (۱۱۱ میلیون یورو که تنها در مدتی محدود قابل پرداخت بود) در نهایت مانع از انتقال او به نوکمپ شد و البته این اتفاق خیلی هم به ضررش نبود، چرا که توانست با اینتر فاتح سری A شود و به سلطه ۹ ساله یوونتوس بر لیگ ایتالیا پایان دهد.

مارتینس ۲۳ ساله درباره این موضوع به سایت ESPN آرژانتین گفت: من واقعاً به پیوستن به بارسلونا نزدیک شده بودم و درباره‌اش حتی با مسی هم صحبت کردم. با این حال بارسلونا در آن زمان مشکلات مالی داشت و به همین دلیل هم من تصمیم گرفتم در اینتر بمانم و معلوم شد که تصمیمم درست بوده است به خصوص که ما اسکودتو را هم بردیم. بردن چنین جام بزرگی در یک باشگاه مهم واقعاً‌ باورنکردنی است.

مارتینس در ادامه فاش کرد که به جز بارسلونا تیم‌های اسپانیایی دیگری هم خواهان به خدمت گرفتن او بوده‌اند. او ادامه داد: زمانی که هنوز برای تیم جوانان راسینگ کلوب (آرژانتین) بازی می‌کردم، رئال مادرید دو بار به سراغم آمد، اما من می‌خواستم که ابتدا در آرژانتین برای خودم اسم و رسمی پیدا کنم و زمانی که موفق به انجام این کار شدم به اروپا بروم. الان هم می‌گویم که رؤیایم این است که یک روز دوباره به راسینگ برگردم. هواداران راسینگ دیوانه‌وار تشویق می‌کنند و مثل هواداران اینتر پرشور هستند.

مارتینس سال ۲۰۱۸ با قراردادی ۲۵ میلیون یورویی از راسینگ کلوب به اینتر پیوست.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.