با وجود اینکه آنتونیو کونته به ۱۱ سال انتظار اینتری‌ها برای کسب اسکودتو پایان داد، رئیس باشگاه از او خواسته است با کاهش حقوقش موافقت کند.

با وجود اینکه آنتونیو کونته به ۱۱ سال انتظار اینتری‌ها برای کسب اسکودتو پایان داد، رئیس باشگاه از او خواسته است با کاهش حقوقش موافقت کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از اسکای اسپورت ایتالیا، استیون ژانگ رئیس چینی و پسر مالک باشگاه اینتر در جلسه‌ای که روز گذشته (پنجشنبه) با اعضای کادر فنی و اجرایی تیم داشته از آنها خواسته است که با کاهش حقوق‌شان موافقت کنند، چرا که این تنها راه ادامه پروژه‌ای است که باشگاه از دو سال پیش آغاز کرده است.

اینتر همچون سایر باشگاه‌ها از محدودیت‌های مالی به وجود آمده در نتیجه شیوع کرونا ضربات سنگینی خورده است و وجود یکسری قوانین هم مالکان چینی این باشگاه را از سرمایه‌گذاری بیشتر در باشگاه اینتر منع می‌کند. به این ترتیب تنها راه باقیمانده برای اینتر‌ی‌ها فروش بخشی از سهام‌شان یا کاهش دادن هزینه‌های داخلی است که شامل کاهش حقوق تمامی اعضای باشگاه می‌شود. این در حالیست که اینتری‌ها هفته گذشته با هدایت آنتونیو کونته برای اولین بار پس از ۱۱ سال موفق به فتح سری A شدند.

کونته پیش از این بارها گفته بود که حاضر است با استیون ژانگ ملاقات داشته باشد تا راهی برای پیشرد اهداف و برنامه‌های باشگاه پیدا کنند. این جلسه سرانجام با حضور او و تعدادی از مدیران برگزار شد و در آن ژانگ از همه آنها خواست که حقوق‌شان را کاهش دهند تا امکان پیشبرد اهداف وجود داشته باشد، حداقل تا زمانی که کرونا آنها را از درآمدهای همیشگی‌‌شان از جمله بلیت‌فروشی، اسپانسرینگ و ... محروم می‌کند.

اینگونه که به نظر می‌رسد اینتر برای تأمین اهدافش در پنجره نقل‌وانتقالات مجبور به تأمین بودجه از داخل باشگاه است و این امر هم تنها با فروش یا معاوضه بازیکن محقق می‌شود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.